שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

טיפים לשכפול והדפסת דיסקים


אבי כהן

נותני שרות יש המון, אבל נותני שרות איכותים זה דבר שקשה למצוא. זקוקים להפקות דפוס מקצועיות, איכותיות, מהירות ובמחירים ללא תחרות? אצלנו בבית דפוס סיגנאל דיגיטלי יש צוות עובדים מיומן, בעל ניסיון עשיר וכמובן בעלי שרות מעולים. חברתנו מתמחת בהדפסת קטלוגיםהדפסת חוברותפולדרים וכמובן הזמנות לחתונה. השרותים נתנים באותו היום ובמחירים תחרותים. צרו איתנו קשר ומבטיחים שלא תתאכזבו

 
 

 

קיימות מספר שיטות להדפסה על דיסקים:
 
א.   הדפסה על מדבקות: אפשר לרכוש דוגמאות עם מדבקות בגודל של דיסק ועליהן אפשר להדפיס בעזרת מדפסת צבעונית. את המדבקה לאחר מכן מדביקים על הדיסק.
חסרונות של השיטה: השיטה הינה ידנית וההדבקה לא מדויקת, הצבע במדפסת הינו יקר וכן המדבקות והדיסק לצריבה. על כן, רצוי להשתמש בשיטה זו כאשר מדובר בדיסקים בודדים ובשימוש בדיסקים ומדפסת רגילים.
 
ב.      הדפסה על דיסקים באמצעות הזרקת דיו: אפשר לביצוע בעזרת מדפסת, על דיסקים בציפוי מיוחד עם כל דוגמא שהיא.
 
ג.        הדפסת דיסקים דיגיטלית: שיטה זו דומה להדפסה רגילה. אפשר לשלוח קובץ להדפסה במדפסת. יתרונות השיטה: רמת האיכות הינה גבוהה, קיימת אפשרות של הדפסת גרפיקה מסוימת עם שינוי המלל מדיסק לדיסק. השיטה מתאימה להדפסה מכמויות קטנות עד בינונית.
 
ד.      הדפסת משי: הדפסת הדיסק נעשית באמצעות רשת חוטים צפופה. כאשר מדובר בהדפסת דיסקים בכמויות גדולות, עדיף להשתמש בשיטה זו. שיטה זו זולה משאר השיטות. חסרון השיטה מתבטא בכך שהוא לא מתאים לגרפיקה מסובכת או מורכבת.
 
 
המלצות בתחום שכפול דיסקים והדפסות: במידה ולקוח מעוניין בהדפסת כמות קטנה, באופן עצמאי, בצירוף שונה של הדפסות באריזה, קיימים מספר שלבים לביצוע ההדפסה של הדיסק:
 
א.יש צורך לרכוש מדפסת שמדפיסה על דיסקים.
 
ב.היות ועלות הדיו המקורי הינה גבוהה, עדיף לרכוש דיו חליפי. עם זאת, ישנם תואמי דיו שאיכות הצבע שלהם היא ירידה או שהצבע הינו דליל. תואם כזה עלול לקלקל את המדפסת וגם לגרום לכך שאיכות ההדפסה תהיה ירודה.
 
ג. בעת רכישת המדפסת יש לוודא כי אכן ישנה תוכנה לעיצוב דיסקים שאינם מורכבים. מרבית המדפסות מגיעות עם תוכנה, לרוב עדיף להשתמש בפוטושופ.
 
ד. יש לשים לב כי דיסקים לשימוש המדפסות הינם מיוחדים ולא רגילים אלו נקראים דיסקים פרינטבל, דיסקים להדפסה.
 
ה. איכות המדיה: האיכות נחלקת לשני היבטים: ציפוי הפרינטבל – משפיע על איכות הדפסת הדיסק ותוכן – הדיסק צריך להיות איכותי מבחינת חומר המילוי המגנטי. כאשר דיסק אינו איכותי, לאחר שימוש של מספר צפיות, הדיסק עלול להיסדק או להישבר לשניים מומלץ להשתמש בדיסקים Taiwan.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה