שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

יתרונות פקס משולב


איציק דר
 
 

מכשיר הפקס הוא מכשיר אשר נצרך בכל משרד באשר הוא וגם אצל לא מעט אנשים פרטיים. אומנם, בשנים האחרונות כל צורת התקשורת השתנתה וכיום המייל הוא זה ששולט בהעברת המידע והמסמכים בין עסק לעסק וניתן אף היום לשלוח פקס לא רק דרך המכשיר עצמו אלא מהמייל ולמייל וכן דרך מכשיר הסמארטפון, אך עדיין יש מקום של כבוד למכשיר המסורתי. בעבר, מכשיר כזה היה רק במשרדים הגדולים והמכשיר היה מיועד אך ורק לשליחת פקס, אך כיום יש לו שימושים נוספים.

פקס משולב

מכשיר פקס אם כן הוא לא רק מכשיר המשמש להעברת מסמכים אלא גם למטרות נוספות. כיום ניתן לראות מכשירי פקס שהינם משולבים והם מאגדים בתוכם גם מדפסת, גם סורק, וגם מכונת צילום. כך, שאם אנו צריכים לשלוח פקס כלשהוא ואנו רוצים לצלם אותו קודם לכן, או שאנו מעוניינים לסרוק מסמך מסוים למחשב ולאחר מכן לשלוח אותו כפקס, אנו יכולים לעשות הכול במקום אחד – גם שליחה, גם הדפסה, גם צילום וגם סריקה

היתרונות

מכשיר fax משולב טומן בחובו מספר יתרונות. ראשית, המקום, במידה ויש לנו מכשיר אחד אשר אנו משתמשים בו למספר מטרות, יהיה לנו הרבה יותר מקום במשרד. שנית, הנוחות, שימוש במכשיר כזה יהיה הרבה יותר נוח משימוש במספר מכשירים שיש צורך לעבור מהאחד לשני כל הזמן בשביל לבצע מספר פעולות. ושלישית, המחיר – במקום לשלם על כל מכשיר ומכשיר בפני עצמו ניתן לשלם על מכשיר אחד המאגד בתוכו לא רק פקס אלא מספר מכשירים נוספים, וכך ניתן לחסוך לא מעט כסף במחיר הזה. פקס משולב הוא אם כן פתרון אידיאלי עבור אלו המחפשים נוחות, יעילות וחסכון כספי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה