שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

כל מה שרציתם לדעת על פיברגלס במאמר הבא. שווה לקרוא!


polydomtec
 
 
מדוע מוצרי פיברגלס הם פופולריים?

לעתים קרובות, אתם יכולים למצוא תכנים ברשת אשר רובם ככולם פשוט מהללים את היתרונות האדירים שיש לפיברגלס, ואת שפע המוצרים שנוכל להכין מהם. אולם, אתם פשוט שואלים את עצמכם שאלה פשוטה מאד - מדוע נראה שהעולם כולו נוהר אחרי הפיברגלס? מה יש במוצרים הללו שעשויים מפיברגלס, שהופך אותם לאהודים כל כך? מה בעצם הסוד של חומר זה? חשוב להבין כי מוצרי פיברגלס עשויים למעשה בתוכם מסיבי זכוכית קטנים וזעירים. את היתרון של הזכוכית אתם מכירים - ובהפיכתה לסיבים, התברר שהפיברגלס אוצר בתוכו שפע של יתרונות שהופכים את המוצרים לשימושיים במיוחד.

מוצרים שנוכל להכין רק מפיברגלס

עמידות בפני שחיקה - כפי שאתם יודעים, זכוכית איננה חומר אשר נשחק בקלות, וכך גם מוצרי פיברגלס

 ידועים בתור מוצרים אשר יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן. באופן מעניין, ככל שהסיבים של הזכוכית הם דקים יותר - דווקא כך עמידות היא גבוהה יותר. כיום, עובדים על טכנולוגיות שיאפשרו לייצר סיבים דקים עוד יותר מהמקובל, בכדי לקבל דור חדש של פיברגלס איכותי.

צפיפות נמוכה - כמובן שאחת התכונות הקריטיות ביותר של מוצרי פיברגלס היא העובדה שבאופן יחסי, הם קלי משקל. מדוע זה קורה? לסיבי הזכוכית יש צפיפות נמוכה יחסית, וכתוצאה מכך המשקל שלהם איננו גבוה, גם אם הם מגיעים בכמות גבוהה יחסית. הדבר אפשר לייצר מוצרים גדולים במיוחד מפיברגלס, שקל יחסית לשנע ממקום למקום ואין חשש שהם יתמוטטו תחת העומס של עצמם.

שילוב עם חומרים נוספים - מקובל מאד לייצר מוצרי פיברגלס שבהם יש תערובת של חומרים נוספים, כאשר הפלסטיק הוא הנפוץ ביותר. השילוב ביניהם יוצר מוצרים חזקים ועמידים במיוחד.

מוצרים גם עבורכם

קצרה היריעה מלתאר את כל שפע המוצרים שניתן למצוא פיברגלס, שכיום משרתים את האדם בשפע של תחומים. כדאי עם זאת תמיד לדעת שאם נתקלתם במוצר שמורכב מפיברגלס - זהו בהחלט מוצר שתוכלו לסמוך עליו.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה