שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

כרסום cnc


talm6789
 
 

גלגלי שיניים

תעשיית המוזיקה חוותה מגוון רחב של שינויים במהלך השנים, מתחילת הקמתה בתור תעשייה מוזיקאלית, לאורך כל השנים והתקופות השונות ועד היום. בהתחלה המוזיקה הייתה נחלתם בעיקר של עשירי האוכלוסייה והכנסיות השונות ברחבי העולם, עם השנים לקראת המאה השמונה עשרה נהייתה המוזיקה יותר נפוצה בקרב העמים השונים והיא נהייתה יותר נגישה לאנשים השונים בעולם. עם התפתחות המוזיקה והמצאת המכשיר הראשון אשר מקליט את צלילי מוזיקה- הפונוגרף. בתוך הפונוגרף יש גלגלי שיניים וצילינדרים. האב טיפוס הראשון של מכשיר ההקלטה הפונוגרף פותח בשנת 1877 על ידי איש עסקים אמריקאי וממציא ידוע תומאס אלווה אדיסון. תומאס נולד בשנת 1931 ובמהלך חיו הוא הספיק להמציא 1093 פטנטים ברחבי העולם אשר בין היתר כללו המצאות אשר קשורות לטלגרף האלקטרוני, טלפון הפונוגרף כמובן ועוד מגוון רחב של המצאות...

עיבוד שבבי

לאחר כמה שנים בסביבות השנים 1912 התפתחו הפטיפונים שהם השדרוג של מכשירי הפונוגרף ובעזרתם יכלו לשמוע תקליטים. צריבת השירים השונים על גבי התקליטים התרחשה באופן דומה כמו החריטה בתהליך עיבוד שבבי לדוגמא. בעזרת מכשירי הפטיפון הפונוגרף תעשיית המוסיקה החלה לשגשג ולהתרחב באופן ניכר ביותר. שיכפול התקליטים השטוחים הזניק את היכולת להפיץ מוסיקה באופן המוני ולהפוך אותה להרבה יותר נגישה לקהל הרחב.  עם התקדמות הטכנולוגיה לקראת המאה העשרים שולבו מכשירי הפטיפון מנועים חשמליים אשר סובבו את תקליטי המוסיקה ובכך שיפרו והקלו באופן ניכר ביותר את השימוש של מכשירי הפטיפון ובנוסף לכך הם גם אפשרו למוסיקה להתנגן באופן רציף ואחיד למשך זמן רב יותר.

כרסום cnc

כמובן שפרט לתחום המוסיקה תחום התעשייה באופן כללי מתפתח בצורה פנומנלית בעיקר בשנים האחרונות המאה העשרים ואחת. כמעט כל יום ניתן לשמוע על המצאות ומכשירים חדשים אשר מתפתחים ומשתדריגים באופן רציף ומהיר במיוחד. בתחום החריטה נכנסה בשנים האחרונות שיטת חריטה משוכללת במיוחד אשר נקראת בין היתר כרסום cnc. ניתן לעבוד קורסים אשר מעניקים התמחות בשיטת כרסום זו במקומות רבים ברחבי הארץ. Cncאלו ראשי תיבות של המילים Computer Numerical Control, והשיטה עובדת בעזרת מחשב ובקר אשר מבצע את החריטה והכרסום באופן מבוקר ובררני במיוחד. ניתן להגיד שמכונות כרסום ה cncהן מעין רובוט שאפשר לתכנת אותו לביצוע חריטות שונות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה