שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מארזי מתכת לשלל מוצרים


אושר

קופירייטינג

 
 

אנו מוקפים בשפע מוצרים אינסופי, העשוי מחומרי גלם שונים המופיעים בצורת חומרים מוצקים, נוזלים, תרסיסים ועוד. בין החומרים המוצקים נמצא מוצרי נייר, מתכת, פלסטיק, זכוכית, עץ ועוד. כולם כאחד זקוקים לאריזה טובה ואפקטיבית שתמנע מהם להינזק על ידי הסביבה בשל טלטלות וחבטות, השפעות של טמפרטורה ולחות, קרינה ישירה של שמש ועוד, ועל כן קיים גם שפע פתרונות אריזה.

אריזות מעוצבות מוכרות

 כבר ידוע מזמן שלאסתטיקה תפקיד מאד חשוב במכירת מוצר, היות ועיניו של הלקוח פוגשות תחילה את חיצוניותו לפני איכותו, ובדיוק בסדר זה פגש הלקוח תחילה את אריזות המוצרים ורק לאחר מכן את המוצרים עצמם. מסיבה זו על אריזות מכל סוג, להיות מעוצבות בחן ובטעם, שהצבעים השולטים יתאימו למוצר, שהטקסט המופיע על האריזה יעורר עניין ויעביר מסר קצר וקולע לגביו, ובסך הכל על אריזות לשדר איכות ויוקרה. אריזות יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים, כגון מתכת, עץ, פלסטיק, חומרים מרוכבים ועוד. התפקיד המשולב של אריזה טובה ואיכותית כולל גם הגנה מושלמת על המוצר, וגם כאמור לגרום ללקוחות לגלות בה עניין ולהביא בסופו של דבר לפעולת מכירה.

למה מארזי מתכת?

אחת התכונות החשובות של אריזות למוצרים היא קלות. אמנם מארזי מתכת נשמעים כמו פריטים כבדים ומסורבלים, אך בתעשיית המוצרים המפותחת כיום ניתן לייצר מארזי מתכת קלים, פונקציונאליים ואסתטיים כאחת. אלומיניום לדוגמה, נחשב לחומר גלם מעולה בעשיית מארזי מתכת, היות שהוא זול, בעל משקל נמוך וניתן לעצבו בקלות. מובן שישנם גם מארזים מחומרים כבדים יותר, כגון פלדה למשל, אשר להם יתרונות משלהם, אך קלות אינה אחד מהם. בכל מקרה, מארזים אשר עשויים ממתכות למיניהן, מגנים היטב על המוצר אשר ארוז בתוכם מפני כל פגיעה פיזית, בין שמדובר בנזקי טבע, ובין שמדובר בפגיעות עקב טלטול והעברה ממקום למקום.

מסדים מחומרי גלם שונים

כל מוצר אשר ארוז במיכל כלשהו, זקוק לקיבוע על מנת למנוע ממנו תזוזה בתוך המכל לשם הגנה על שלמותו ואיכותו. אמצעי הקיבוע הינם מסדים, המהווים פלטפורמה מותאמת אישית לכל מוצר בפני עצמו בהתאם לצורתו ומבנהו. מסדים יכולים להיות עשויים מקלקר, עץ, פלסטיק, פולימר כלשהו, ואפילו ממתכת. מבחינה זו, אין הבדל בין בקבוק בושם קטן מזכוכית, לבין מקרר גדול או מסך פלזמה ענק. גם בקבוק הזכוכית וגם המקרר העשוי ממתכת, זקוקים לקיבוע מושלם בתוך האריזה, ולשם כך קיימים מסדים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה