שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מה ההבדל בין שכפול דיסקים לצריבת דיסקים


אבי כהן

נותני שרות יש המון, אבל נותני שרות איכותים זה דבר שקשה למצוא. זקוקים להפקות דפוס מקצועיות, איכותיות, מהירות ובמחירים ללא תחרות? אצלנו בבית דפוס סיגנאל דיגיטלי יש צוות עובדים מיומן, בעל ניסיון עשיר וכמובן בעלי שרות מעולים. חברתנו מתמחת בהדפסת קטלוגיםהדפסת חוברותפולדרים וכמובן הזמנות לחתונה. השרותים נתנים באותו היום ובמחירים תחרותים. צרו איתנו קשר ומבטיחים שלא תתאכזבו

 
 

 

כאשר אתה ראשון לשמוע את המילים לצרוב ולשכפל, אתם יכולים לחשוב על הבדלים בין השתיים? עבור רוב האנשים, מילה אחת נראה שיש שם נרדף לזה, אבל זה לא המקרה בכלל כשאתה מדבר על שכפול CD ושכפול תקליטורים.
 
במילים פשוטות, שכפול CD הוא התהליך שבעלי מחשב רוב השימוש עבורם נתונים או קבצי מוסיקה. עם שכפול CD, המידע הוא נשרף על דיסק. מה אתה צריך שיהיה לי לזה, הוא תוכנה וצורב CD שיאפשר לך לשרוף באופן אוטומטי מידע לתקליטור, ואם אתה רוצה להיות כמה עותקים של דיסקים המכילים את אותם נתונים, המידע צריך להיות נשרף שוב . זה כמעט איך התהליך של שכפול CD עובד.
 
שכפול תקליטורים, מצד השני, יכול להיות המכונה "צריבת תקליטורים מקצועית". במקום לשרוף את הנתונים על גבי כל תקליטור בודד, הליך יבוצע לפי התקליטור הוא יצוק להיות העתק מדויק של "עותק הראשי" המקורי. זהו התהליך המשמש לייצור התקליטורים שנמכרים בשוק '", משום שרק לדמיין איך זה יהיה משעמם אם השירים על אלף תקליטורים שוחררו צריך להישרף באופן אינדיבידואלי.
 
אז, מה הם ההבדלים המרכזיים נוספים בין צריבת דיסקים ושכפול תקליטורים? צריבת דיסק מתאים יותר לשימוש אישי. זה בעצם זול, ונוח לאנשים שיש להם מחשבים בבית. שכפול תקליטורים מתאים יותר לשימוש מסחרי, והתהליך המקצועי של הזנת הנתונים על הדיסק הוא אחד אמין יותר. שכפול תקליטורים מציע גם דרך מהירה יותר, נוחה יותר ואיכות גבוהה של משכפל את הנתונים או שירים מהעותק הראשי לדיסקים בודדים.
 
 
 
סיכום:
 
1. צריבת דיסקים הוא התהליך של צריבת נתונים על גבי דיסקים בודדים, באמצעות צורב תקליטורים ותוכנה, בעוד שכפול התקליטור הוא דרך מקצועית יותר של יצירת עותקים מרובים של דיסקים מעותק ראשי.
 
2. צריבת דיסקים מותאם יותר לשימוש אישי, בעוד שכפול הדיסק הוא יותר מתאים לשימוש מסחרי.
 
3. צריבת דיסקים הוא תהליך מייגע יותר, בעוד שכפול הדיסק הוא מהיר יותר, מדויק יותר וקל יותר.
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה