שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מהו זיווד אלקטרוני?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

הגדרה של זיווד אלקטרוני

הכוונה כאשר מדברים על זיווד אלקטרוני היא לכל הפרטים הקטנים אשר חיוניים לכך שהמוצר יהיה מוכן לחלוטין להפצה בשוק. מוצרים רבים כיום, מתחומים שונים ומגוונים, מתחשבים בצורה רצינית בכל הקשור לזיווד אלקטרוני. אריזתו של המוצר, צורתו החיצונית, המבנה שלו, ופרטים מעין אלו עשויים להיות חיוניים ביותר על מנת להפוך את המוצר למוכן וזמין. פעמים רבות תכנון הזיווד האלקטרוני נעשה כבר מהשלבים הראשוניים של תכנון המוצר, היות ורק בדרך זו ניתן להבטיח כי כאשר המוצר יגיע לשלבים הסופיים בו הוא עומד להפצה בשוק, לא יהיו תקלות מסוגים שונים אשר יגרמו לכך שהלקוחות הפוטנציאליים לא ירכשו אותו או יעדיפו מוצרים דומים על פניו. זיווד אלקטרוני חיוני מאוד כיום, בעיקר בתעשיות אשר בהן קיימת תחרות רבה בין המוצרים השונים, ומוצר כזה או אחר יכול להיות מועדף בקלות על פי צורתו החיצונית, ולאן דווקא היכולות הפנימיות שלו. היכולת לעצב מוצר אשר גם למראית עין יהיה אטרקטיבי יותר, יכולה בקלות להיות משמעותית ולגרום לעלייה במכירות שלו.

זיווד אלקטרוניכיום חיוני כמעט לכל מוצר. גם למוצרים שאינם חשמליים נעשה תכנון מקיף של האריזה והצורה החיצונית, אולם אלמנטים אלו נכללים תחת הכותרת של עיצוב תעשייתי. הכוונה בזיווד אלקטרוני היא בעיקר למוצרים מתחום החשמל והאלקטרוניקה, אשר גם עבורם חיוני לחשוב מראש על כל הפרטים הקטנים הללו.

הצלחתו של המוצר תלויה במידה רבה ביכולתו להיות מותאם בצורה המרבית לצרכיי הלקוחות, וכיום ההבדל יכול להיות בפרט קטן אחד אשר יהפוך את המוצר למושך יותר. לאו דווקא היכולות הטכניות של המוצר חשובות, אלא חשיבות מכרעת יכולה להיות לעובדה כי המוצר נראה חדשני יותר, מושך יותר, או בעל פרטים חדשים אשר יכולים להוסיף זווית נוספת למוצרים דומים אשר כבר קיימים בשוק. על מנת להפוך את המוצר לכזה אשר יועדף על ידי הלקוחות על פני אחרים, צריך לתכנן את נושא הזיווד האלקטרוני עוד לפני הפצתו של המוצר בשוק. זיווד אלקטרוני אשר מתוכנן מראש בצורה היעילה ביותר, יכול להבטיח את הצלחתו של המוצר. במקרים בהם לא התבצע תכנון מדויק של הזיווד האלקטרוני, יכולות להיווצר בעיות רבות אפילו עד כדי אי הצלחתו של המוצר. לקוחות רבים יעדיפו מוצרים דומים אשר להם הנדסת אנוש טובה יותר, חדשנית יותר או מיוחדת. תכנון הזיווד האלקטרוני מראש יכול למנוע זאת.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה