שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מזגנים מסביב לעולם


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

קריטי להבין שאם לא היו לנו מזגנים אז הרבה נורא גברים ונשים היו מחפשים במקביל פתרונות אחרים כמו למשל על-ידי מתקני קירור חיצוניים ויקרים כלכלית, עקב כך שאין אלטרנטיבה למאטודה של קירור על-ידי מזגן. מתקין מזגנים מרבה לזוז ברוב המקרים מלקוח ללקוח מרגע לרגע בכדי למצוא עסקה אפשרית להתקנת מזגן. במקביל לשיטות התקנה אחרות ואף מתודה מיוחדת שנחשבת עדיפה יותר מכל השאר, הייתי בארצות הברית והבנתי אחרי כן שיש מעט מומחים כמו בוריס אודסר שמבינים שללא שום ספק עדיף להתקין מזגנים בבתים משותפים בדר"כ. מומלץ לוותר על דרישות גבוהות מדי שעולות עקב כך. זאת אומרת כמעט כל הדירושת מהתקנת מזגנים יביאו בתקופה האחרונה לשדוד פיננסי מיותר.

בחירת מזגנים

נשים וגברים מרבים לטעון שכשקר להם הם מחפשים בדרך כלל מזגנים שיסייעו להם לעלות אולטימטיבית את הטמפרטורה, היות ובכך אפשר להפחית את הנזקים הנגרמים כתוצאה מכך מהקור. ברמה המינימאלית כשחם לנשים וגברים הם טוענים שקריטי להפעיל מזגנים על קור אחרי זה במטרה לקרר את הדירה כשאין חלופה אחרת, אפילו שמזגן שיופעל שוב מסוגל לקרר את בימהרה.

כאמור כפי שנדמה לי חשוב לא לרכוש מזגנים שככל הנראה שלא יעזרו לכם להתגבר במהלך הזמן על מזג האוויר בפיריודה שלנו, היות ויש מגמה אינטנשיונלית לעזוב את טרנד מיזוג האוויר במהרה. עד כמה שידוע לי בשל המגמה הזו בלי ספק יותר בני אדם יעשו בדיקה מעמיקה של השוק לפני שידליקו מזגנים מפאת הקור, עם זאת שבצרפת זה לא קרה.

גברים ונשים רבים שעושים טיול בין-לאומי חושבים שעדיף למצוא אזורים כמו למשל אוקראינה בהם יש מזגנים, על אף זה שעקב קושי במציאת מיזוג אוויר איכותי לא כל מזגן הוא אולטימטיבי לחום בארץ כיום. ברירה אחרת באותו רגע היא מזגנים שנקנים לאחר סקר שוק שנעשה בהחלט באישור משרד התקנים כעקרון,

כיוון שבני אדם מחפשים לצמצם אוקואציה פיננסית הם מחפשים חלופה שתאפשר להם לעמוד אח"כ. עם השנים נזכה לראות הרבה מזגנים שיפתחו מרגע לרגע, באותה עת למזגן שגרתי שעשוי לגרום עקרונית לקירור הטמפרטורה כנכתב לעיל עקב ירידה שנעשית בזריזות ברמת החום המיטבי. עוזי טוען בזמן האחרון שככה"נ עד עתה היו דרכים לחמם חדר באמצעות מזגנים חזקים בתקן סטאנדרטי בהתאם לחוק האוניברסלי.

מיזוג אויר בינלאומי

לחלוטין שלקראת הקיץ ניתן לראות גדילה במספר הרכישות של מזגנים, כיוון שקשה לסבול את החום בארץ. רצוי כפי שנראה לי לקנות מזגן לפני שיא הקיץ, בשביל להיות מוכנים לחום שעתיד כנראה להגיע. משום שרק כשמתבצעת התקנת מזגנים מקצועית אפשר לבקש אחריות, כמו שנכתב לפני כן מזגנים כמו למשל מזגן עילי או כמו למשל מזגן מיני מרכזי צריכים להיות לכל הדעות מותקנים ע"י טכנאי מזגנים מוסמך. חשוב לפי דעתי לבדוק או לבצע בחינה מעמיקה של השוק לגבי חברות מזגנים וטכנאי מזגנים שיודע לבצע תיקון מזגנים וכן התקנת מזגנים וליצור עימו קשר איכותי. אחרי שתרכשו מזגן כדאי שתבדקו אותו הן על חימום והן על קירור, בניגוד בדרך כלל הגברים ונשים שחושבים שרק קירור חשוב.

קיימים הרבה סוגים של מזגנים וקיימות דוקטרינות שונות בכדי לחמם או לקרר את הבית. בארצות אחרות באוניברסום כמו בארה"ב, אוקראינה וספרד יש חברות אחרות של מזגנים שניתן לרכוש מהם מזגן נייד, מזגן מיני מרכזי ועוד מזגנים אחרים. עד כמה שידוע לי שווה לקנות מזגן בתקופת החורף, היות וכנראה המחירים יהיו זולים יותר וההוצאה הכספית שלכם תהיה מינורית. עדיף לעשות בוחן שוק ולבדוק היטב באינטרנט לפני שרוכשים מזגנים, בשביל לחסוך המון כסף. כנזכר למעלה מומלץ להבין את השאיפה של המזגן ולאן אנו רוצים להתאים אותו, היות ומזגן מסויים מתאים לחלל מסויים ומזגן אחר מתאים לחלל אחר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה