שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מעבדת אייפון מומלצת


נבלה מנוול
 
 
לחיות בלי פלאפון. כיום, במיוחד לדור הצעיר, מכשירים ניידים הם ללא ספק אחד מהגילוים המשמעותיים. הם עוזרים לנו להיות בכל שעה שהיא בקשר עם האנשים שאנו תמיד צריכים - הדודים, החברים ולעיתים לצערנו הרב גם עם קצינת הקישור.

אך היום המציאות היא של עידן טכנולוגי שונה - זמן הטלפונים החכמים, זמן בו הטלפון הוא לכל הדעות יותר מסתם טלפון רגיל הוא גם מחשב קטן, הוא מצלמת סטילס ווידאו, הוא נגן MP3 ובעצם חוץ מללכת במקומנו לקניות כבר אפשרי לשלוט ולנהל באמצעותו כמעט את הכל .

לסדרת המכשירים הפרקטים והמשפיעים של העידן הזה ניתן כמובן גם לכלול את הטבלט. אותו אביזר אלקטרוני קטן ומרשים שיכול ממש להיות תחליף ללפטופ או מחשב נייח ולשמש אותנו בבית ומחוצה לו וללא ספק גם כדי השאר בעניינים.

מה שכן בדומה לדברים רבים אחרים בחיים- שאין שום דבר מושלם, לצער כולם ככה גם במקרה של רוב הפלאפונים והטאבלטים. הם פרקטים להפליא, אך ברוב המקרים רכישתם ותחזוקם מצריכים הוצאה משמעותית.

מעבדה לתיקון אייפון ופתרונות נוספים

יש לא מעט תקלות במכשירים מהסוג הזה: קורזיה, תקיעה של המכשיר וזה לא הכל. בגלל התלות הענקית שיש לנו במכשירים מסוג זה הכרחי לתקנם במקום טוב ומוסמך. על כן קיבצתי בשבילכם מספר המלצות חשובות בנושא המהותי הזה:

איך בוחרים מעבדה - חשוב לוודא שמהעבדה שתבחרו בה היא באמת איכותית ומוסמכת זאת אומרת, שמי שעובד בה הם בעלי ניסיון, ותק ויכולת מקצועית רחבה ולא בני נוער בגילאי שמונה עשרה שבטוחים לחלוטין שהם יודעים כל מה שיש לדעת.

חלפים איכותיים - בתחום הזה אין מקום לחיסכון וכדאי לברר ולבדוק שהם משתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

אחריות - יש מקומות שנותנים אחריות ויש גם כאלה שלא, ולכן אני ממליץ לברר לגבי נושא זה לפני שמגיעים אל המקום.

תחזוקה נאותה

ללא ספק כבר הסקתם, שגם כשרוכשים מכשיר כמו iPhone מניעה היא חלק מהפתרון. כלומר הקפדה על תחזוק של הסמארטפון או הטבלט יכולים בקלות למנוע את רוב התקלות. דברים לדוגמת מדבקות הגנה למסך ומגן איכותי יכולים לעזור ולהאריך את חיי הפלאפון שלכם, וכמעט שכחתי שגם שימוש מבוקר ועדין והימנעות מהפלתו למים, הרי בסופו של דבר, מדובר בכלי עדין.

במידה שאתם מחפשים נואשות אחר מידע על טאבלט והמלצות על מעבדה לתיקון אייפון במקום מסוים בארץ עברו לאתר הבא או כתבו לי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה