שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2516
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מעבדת תיקוני אייפוד באזורך


mata rotze
 
 
לתקן את האייפד בתקופה הזו, במיוחד לצעירים שבינינו, פלאפונים מהווים באופן טבעי את אחת מההמצאות התורמות. שבעזרתם ניתן שנהיה מחוברים עם האנשים היקרים לנו - ההורים, השכנים ולעיתים מתקשרים מהבנק.

מה שכן כיום אנו חיים בעידן שונה - זמן הסמארטפונים, עת שבה הסלולאר הוא יותר מסתם טלפון פשוט, כלומר זה קומפיוטר, מצלמה, דיסק אונקי ובעצם למעט לשריין מקומות כבר ניתן לנהל באמצעותו כמעט את הכל .

לסדרת האביזרים המשפיעים והשימושיים בתקופה זו אפשר לבטח לכלול את ה-ipad, מכשיר קטן וגאוני שעשוי תוך דקה להחליף מחשב נייח וללוות אותנו בביתנו ובעסק ואף לפנאי פרטי.

אבל כגון מצבים רבים בחיים- שלו יתרונות וחסרונות, לצער כולם ככה זה עם הטבלטים והפלאפונים. נכון שהם פרקטים להפליא, ואע"פ כן במצבים רבים רכישתם ותפעולם דורשים השקעה משמעותית.

תיקוני אייפוד ומספר דברים נוספים

יש יחסית הרבה הפרעות במכשירים האלה: קורוזיה כתוצאה ממים, בעיות בטאצ' וזה לא הכל. מפאת ההיזקקות שקיימת לרובנו באביזרים האלה חשוב לתקנם במעבדות מקצועיות. אני ליקטתי לכולכם כמה המלצות חשובות בתחום:

לבחור מעבדה - כדאי לוודא שמעבדת הפלאפונים שתבחרו נחשבת לטובה ז"א, שהמועסקים בה אמינים בעלי יכולת במקום חברה מפגרים שבטוחים לחלוטין שהם מבינים בתחום הזה.

חלפים מקוריים - בעניין זה אל תנסו לחסוך ורצוי לבדוק ולברר שהצוות עובד עם רכיבים חדשים ומקוריים.

ערבות ואחריות לתיקון - ישנם מקומות שמספקים אחריות חלקית וקיימות מעבדות שלא, לפיכך מומלץ מאוד לוודא כבר מההתחלה.

תחזוקה נאותה

אני בטוח שכבר הסקתם, שגם שקונים טבלט כלשהו מניעה היא הפתרון. זאת אומרת תחזוק הפלאפון שלכם עשויים למזער תקלות מסוימות. אמצעים כגון לדוגמא מדבקות הגנה לצג וכיסוי חזק ואיכותי יכולים להאריך משמעותית ההישרדות של הפלאפון, וברור לכל שגם עדינות בשימוש והימנעות ממים, כי בתאכלס, מדובר בכלי רגיש.

במידה שעדיין אתם רוצים חומר לגבי אביזרים לאייפון והמלצות בדוקות על מעבדות וטכנאים טובים באזור ספציפי הקליקו ותקראו ב-תיקון גלקסי, שם תמצאו מה שאתם צריכים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה