שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מערכות אינטרקום מתקדמות


יצחק דורון
 
 

אם הייתם שואלים אותי לפני כמה שנים, מהי מערכת אינטרקום, הייתי לבטח אומר כי מדובר על לחצן חיצוני עם שפורפרת פשוטה בודדת בבית. כיום, בשנת 2012 כבר לא משתמשים במערכות פשוטות אלו. התפתחות הטכנולוגיה בעשור האחרון פרצה את גבולות הדימיון ומערכות אינטרקום הלכו והתשכללו.

כיום, מערכות אינטרקום כאלו ואחרות, מתקדמות, מאפשרות לנו, בעלי הבתים, שליטה ובקרה מאלה לחלוטין על הכניסה ושער החצר. בהינף יד נוכל לשלוט מי יכנס אלינו לבית ומי לא. כל זאת מתאפשר על ידי מערכות אינטרקום חדישות, המשלבות בתוכן לוחות  מקשים לכניסה באמצעות קוד משתמש ואפילו מצלמות צבעוניות המצלמות בזמן אמת למסך שבעה אינץ' הנמצא בתוך הבית.

ישנן סוגים רבים של מערכות אינטרקום. הפנלים החיצוניים, מגיעים במספר רב של וריאציות. ישנם כאלו מתכתיים, אנטי ונדליים (נגד ונדליזם) מוארים ומוגני מים, וישנם כאלו חיצוניים פלסטיק מוגני מים ולא אנטי ונדלים. ישנם מערכות אינטרקום המשולבות מקודד לפתיחת מנעול השער באמצעות הקשת קוד משתש בעל ארבע ספרות. לכל פנל ניתן לתכנת עד 98 קודים (תלוי בסוג הפנל). ישנם פנלים חיצוניים הכוללים בתוכם מצלמה צבעונית. יש פנלים שהמצלמה היא בילדאין, מובנית בתוך הפנל ויש פנלים שהמצלמה היא תוספת חיצונית לפנל. כל מצלמה ניתנת לחיבור למסך 7 אינץ שטוח הנמצא בבית וממנו ניתן לדבר, לפתוח ואף לבצע שיחה יזומה מול האינטרקום החיצוני.

ישנן מערכות אינטרקום המאפשרות פתיחה של השער באמצעות קוד משתמש ואף באמצעות תג קרבה, אשר מעבירים את מול הפנל והמנעול החשמלי יפתח.

ההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות הביאה לנו את מערכות אינטרקום טלוויזיה בשילוב מצלמה לראיית לילה הכוללת מסך 7 אינץ מגע מלא. מעצם העובדה הזו, ניתן להבין כי העתיד יהיה מלא הפתעות ושינויים טכנולוגיים עתירים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה