שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2346
מאמרים: 7334
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מערכת דיוור בסמס


יוסי
 
 
הודעת סמס היא דרך מצוינת להעביר מסר ישיר לקהל יעד מפולח. על מנת להגדיל את פוטנציאל העברת המסר ולהגיע לקהל יעד מגוון ככל האפשר, ניתן להשתמש במערכת דיוור ייעודית. המערכת מתאימה להעברת הודעות, תזכורות, מסרים שיווקיים ועוד. 
 
בעזרת מערכת דיוור בסמס ניתן לשפר יחסי המרה ולשמור על קשר עם לקוחות קיימים. המערכת כוללת ממשק נוח ליצירת הודעות, העברת מסרים בקלות ותכנון אפשרויות שונות של המשלוח. כמו כן, מטרת המערכת היא להעביר את המסר לאלפי נמענים תוך חלוקה לרמות וקבוצות של אנשי קשר.
 
מערכת דיוור בסמס עוזרת בשמירה על קשר עם הלקוחות. היא מתאימה לעסקים קטנים ובינוניים, לארגונים ולתאגידים והיא עוזרת גם בהתנהלות השוטפת של משרדי פרסום ומנהלי קמפיינים. כל מרכיב במערכת מתוכנן על מנת להשיג תוצאות יעילות והעלות הראשונית היא השקעה משתלמת לטווח ארוך. 
 
איך בוחרים מערכת דיוור בסמס?
יש כמה תכונות שהופכות מערכת דיוור בסמס לכלי מתקדם ויעיל. ראשית, רצוי לתת עדיפות למערכת שעבורה ניתן לקבל תמיכה טכנית ומענה טלפוני. להרבה בעלי עסקים אין את הרקע הטכני הנדרש על מנת להתמודד עם הבעיות הנפוצות ולכן התמיכה היא תנאי לניצול הפוטנציאל של מערכת הדיוור. תמיכה טכנית מסביב לשעות ובימי העבודה תסייע לדיוור של המסר ותגדיל את החשיפה של המוצר או השירות.
 
שנית, כדאי לבחור מערכת דיוור בסמס עם תבניות מובנות. התבניות חוסכות זמן ומבטיחות אחידות בהעברת המסר לנמענים שונים. מערכת הדיוור מאפשרת לבעל העסק לבחור את התבנית שמתאימה לו, מבין הקטלוג הקיים או תוך כדי ביצוע התאמות מיוחדות. כמו כן, יש מערכות עם אפשרות לעיצוב אישי במידת הצורך.
 
שלישית, כל מערכת דיוור נמדדת על פי האופן שבו היא מאפשרת ניהול מועדון לקוחות. מטרת המועדון היא לשמור על קשר רציף עם הלקוחות הקיימים ולהניע אותם לפעולה. מצד אחד, המערכת צריכה לאפשר לבעל העסק לעקוב אחר ההודעות היוצאות כדי למנוע הצפה של מסרים שיווקיים. מצד שני, כדאי לבחור במערכת גמישה שאליה גם ניתן להזין מסרים מיוחדים לקראת מבצעים, הטבות מיוחדות וכן הלאה.
 
איך יודעים מי קרה את ההודעה?
הערך המוסף של מערכת דיוור בסמס בא לידי ביטוי בהפקת דוחות סטטיסטיים מתקדמים. הדוחות מספקים מידע על נמענים שפתחו את ההודעה, לחצו על קישור, השאירו פרטים, העבירו את ההודעה לחבר וכן הלאה. כל נתון כזה מגולם בתוך הדוח בצורה נוחה ובעזרתו ניתן לעקוב אחר האפקטיביות של הקמפיין השיווקי.
 
לסיכום, מערכת דיוור בסמס מרכזת הרבה יתרונות תחת קורת גג אחת. היא יעילה למגוון סוגי עסקים וארגונים ומומלצת גם עבור משרדי פרסום. בעזרת המערכת ניתן לשלוח סמס כדי לעדכן לקוחות קיימים על מבצעים, לקבל דוחות בזמן אמת וליהנות מתבניות קיימות עם עיצוב אישי.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה