שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מערכת ניהול לידים


יוסי
 
 
כיום, עסקים מרבים להתפתח כלכלית בעיקר בשיטה של התייעלות. המטרה הגדולה ביותר של כל עסק, גם אם מדובר על מטרה שלא נאמרת בגלוי, או שמורכבת מכל מיני מטרות קטנות, היא להתייעל. התייעלות משמעותה השקעה של אותו מאמץ ואתה כמות של משאבים, אבל לקבל תוצאות זהות ולעיתים גם תוצאות הרבה יותר טובות. כל זאת מבלי להשקיע בעסק, אלא רק לייעל את הפעילות שלו. זה נכון בקשר לכל עסק, ולכל פעילות שהעסק מבצע. לא תמיד צריך להמציא את הגלגל ולהתחדש, כי התייעלות פשוטה יכולה לרוב לתת תוצאות הרבה יותר טובות. אחת הדרכים הכי טובות לייעל את פעילות העסק לכם, היא באמצעות שימוש של מערכת ניהול לידים.
 
איך זה עובד?
נשאלת השאלה, כיצד מערכת ניהול לידים באמת מאפשרת לכם לייעל את הפעילות של העסק שלכם ברמה כל כך גבוהה, שבעצם תגרום לעסק שלכם להמשיך לצמוח בלי לשנות כיוון ובלי לעשות חידושים מרחיקי לכת. יש כמה שלבים בתהליך ניהול הלידים. ראשית, מחברים את כל ערוצי השיווק, הספקים והשותפים למערכת שלכם. ערוצי השיווק יכולים להיות רבים במיוחד, כמו דפי נחיתה, טלפונים, אתרים, ועוד. לאחר מכן, מגדירים את החשבון במערכת הניהול, ויוצרים כללי ניתוב אוטומטיים של הלידים אל משתמשי המערכת. זה מאפשר להתחיל את עבודת הטיפול בלידים ויצירת סטטיסטיקות עדכניות ומשופרות נוכח השיפור במצב וההתייעלות בעבודה. זה בעצם נותן את התוצאות, שמאפשרות חסכון בכוח האדם, ושיפור הקמפיינים בצורה משמעותית במיוחד. 
 
מערכת דיוור
מערכת דיוור היא מערכת שמאפשרת לכם לשלוח הודעות אס אם אס להרבה לידים בו זמנית. יש גם אפשרות לשלוח הודעות דואר אלקטרוני, כאשר לכל אחת מהפלטפורמות יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. את ההודעות ניתן לשלוח במגוון רחב של סיטואציות. הן מאפשרות לשמור על קשר עם הלידים השונים. אפשר להודיע כך על מבצעים והנחות עדכניים, לעדכן על מה שקורה בעסק שלכם, או לפרסם מוצרים ושירותים מיוחדים. היופי במערכת ההודעות, היא שהיא מפלחת את הלידים שלכם לפי הפרטים שלהם. כך, אם לדוגמא תרצו לשלוח הודעה מסויימת ללקוחות מעל גיל 40 והודעה אחרת ללקוחות מתחת לגיל 40, תוכלו לתת למערכת הוראה כזאת או אחרת בהתאם לצורך.
 
למי מתאימה מערכת ניהול לידים?
מערכת ניהול לידים מתאימה לשני הצדדים בתהליך איסוף הלידים והקשר איתם. מצד אחד, מערכת לניהול לידים מתאימה לחברות שיווק, שרוצות להשיג כמה שיותר לידים בעבור העסקים השונים שאיתם חברת השיווק עובדת. מצד שני, גם בעלי העסקים עצמם שרוצים לאסוף כמה שיותר לידים ולנהל את הקשר איתם, יכולים למצוא עניין רב מאוד במערכת הניהול הזאת. אין ספק שמדובר על מערכת שבעוד כמה שנים אף חברה שמכבדת את עצמה לא תאמין שהיא לא השתמשה בה מאז ומעולם.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה