שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2536
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מצלמה אבטחה אלחוטית


Sh-solutio

התקנה ושווק מצלמות אבטחה בשוק ישראלי

 
 

 

מצלמה אבטחה אלחוטית

בחירת מצלמה אלחוטית, היא הפתרון של תנודת המצלמה ממקום למקום. היכולת של המצלמה לתעד כל נקודה ונקודה באזור המוגן, היא התשובה לפיקוח וההתראה. יתרון נוסף לבחירת מצלמה אלחוטית על כל השאר, קשור בבחירת מיקום בעל מקור חשמל או כבלים. יש מקומות בהם אין יכולת להגיע לנקודת חשמל- בחירה של מצלמה אלחוטית, תסייע למצלמה להגיע לכל אזור. למרות כינויה של המצלמה כמצלמה אלחוטית, שהרי עדיין יש צורך במקור מתח, סוללות  או כבלים.

 

מהן מצלמות אבטחה אלחוטיות?

כשמדברים על מצלמות אבטחה אלחוטיות, מדברים על מצלמות אשר בתוכן משדר. המשדר שולח מידע למצלמה ומשם אל המקרן בו נערכת הצפייה בפועל. יתרונן הגדול של מצלמות אבטחה קשור בניידות, שינוי המקום באופן גמיש ושינוי המיקום בהתאם. אז עכשיו שהנכם מודעים למשמעות המילה מצלמות אבטחה, הגיע הזמן לברור מה מתאים לכם ומה פחות. השוק מציע מגוון של מצלמות אבטחה לבית אלחוטיות. המצלמות הממונעות, תהינה גמישות במיקום ובהזזה מן הסתם. כמו כן הן בעלות תקריב , הגבהה וקולטת כל נגע הנמצא באזור המצלמה מכל צידיה. המצלמה האלחוטית הנסתרת, תשרת אף היא במגוון דרכים. אם תרצו לעקוב אחר עובדים בעסק לצורך העניין,  זו תהיה פריבילגיה, מכיוון שהעובדים לא באמת ידעו על קיומה של מצלמה זו. זה תופס גם כשמדובר במטפלת לילדכם, או מטפלת לאחד מהוריכם הקשישים.

 

מצלמות אבטחה אלחוטיות- יתרונות

המצלמה מעניקה חיווט מושלם. תלוי בסוגה ובטווח קליטתה בפועל. יש מצבים בהם תוכל לקלוט למרחק של  100 מטרים ויש אפילו יותר. כמו כן, יתרון נוסף ומובהק, קשור בהתקנה עצמית. כשמדובר במצלמות אבטחה אלחוטיות אין צורך לבוא במגע עם המוני חוטים. לכן קיימת האפשרות להתקנה עצמית. בסופו של דבר, היתרון המובהק הינו הטווח, המיקום וכל מה שקשור להגבלה. אתם בעצם לא מוגבלים בעת שימוש במצלמות אבטחה לעסק אלחוטיות. אתם אלה המחליטים, היכן למקם את מצלמות אבטחה האלחוטיות וזהו היתרון של מוצר מנותק חוטים, המסוגל לנוע ממקום למקום ללא הגבלת מיקום, זמן או שטח. הכול על פי טובת הצרכן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה