שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מצלמות אבטחה במעגל סגור –מצלמות המוחבאות מעיני הציבור


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

מצלמות אבטחה במעגל סגור, הן מצלמות המוחבאות מעיני הציבור ומתעדות את המתרחש במקומות שונים. ניתן להבחין בסוגים שונים של מצלמות אבטחה –מצלמות אבטחה גלויות ומצלמות אבטחה במעגל סגור. מצלמות אבטחה גלויות הן מצלמות אבטחה חשופות כאלה שהציבור מבחין בהן. לעומת מצלמות  אבטחה במעגל סגור, שמטרתן לצלם את המתרחש במקומות שונים ללא ידיעת האנשים. כיום רבים בוחרים להציב מצלמות אבטחה במקומות שונים כגון: בתי עסק,בתים פרטיים ועוד. בבתי עסק מקובל להציב מצלמות אבטחה כדי להגן על ציור העובדים ואילו בבתים פרטיים, מקובל להציב מצלמות אבטחה כדי להגן על רכוש הדיירים.כך או כך הצבת מצלמות אבטחה במעגל סגור מסייעות מפני מקרים של גניבה. כיום בעקבות החידושים הטכנולוגיים, ניתן למצוא מצלמות אבטחה בצורות ובגדלים שונים. מצלמות אבטחה בגדלים שונים נועדו לצורך הסוואה כך קשה מאד להבחין במצלמות המוחבאות היטב במקומות שונים .

  
  מצלמות אבטחה במעגל סגור –לא רק בטלוויזיה

מצלמות אבטחה במעגל סגור כוללות מחשב ששומר על הצילומים. כיום אפשר לצפות על העסק בצפייה ישירה או מהבית בשעות מאוחרות יותר. באמצעות תוכנות אינטרנט שונות ניתן לצפות בחומר בנוחות מרבית בכל שעות היממה.ב אפשרותכם להריץ את החומר קדימה או אחורה וכך לשלוט במה שנעשה במקום העבודה. מצלמות אבטחה במעגל סגור, משמשות כאמצעי הרתעה מפני גניבות. במקומות עבודה מצלמות אבטחה במעגל סגור מופעלות לאורך שעות היממה  במקומות עבודה שונים כדי למנוע מקרי אלימות .

כיום אנשים רבים ביניהם בעלי עסקים, מבינים את היתרון הגלום בהתקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור. התקנת מצלמות במעגל סגור מאפשרות פיקוח של צוות ההנהלה במקום העבודה. כיום בעידן בו משתתפים בתוכניות ריאליטי שונות בהן מוצבת מצלמה המפקחת על הדיירים בבית במקומות שונים, מצלמות אבטחה עדיין נועדו לשמש אמצעי הרתעה מפני גניבות ולא אמצעי חשיפה. בתקופה בה הגבולות בין הדמיון והמציאות מיטשטשים מוצאים עצמם בעלי חנויות מחפשים אחר פתרונות נוספים כדי להרתיע את הגנבים. כיום נדמה שהגנבים מכירים את כל אמצעי האבטחה, המשימה להגן על האנשים בחנות איננה משימה קלה לביצוע.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה