שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מצלמות אבטחה - שמירה על העסק


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

מצלמות אבטחה משרתות גם בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים. מטרתן להוות אמצעי נוסף של אבטחה, גם למטרת הרתעה וגם למקרה שקורה משהו, על מנת שיהיה תיעוד. למשל כאשר תולים שלט מחוץ לעסק או על גדר הבית, על כך שישנן מצלמות אבטחה, הדבר משמש כאמצעי הרתעה, אך כאשר ישנן מצלמות הנסתרות מהעין, הן יכולות לשמש כדי לתפוס אנשים "על חם", למשל בזמן פריצה, מעילה בעסק, או כל דבר אחר שאנשים עושים כשאינם מודעים לכך שמצלמים אותם.

מצלמות אבטחה יכולות לתרום לעסק מכמה בחינות. גם אם הביטוח מכסה נזקים של פריצה או השחתת רכוש, עדיין יכול להיגרם נזק רב מאובדן מידע, הצורך לשחזר, וזמן ההתעסקות בכך. כך שהתקנתן של מצלמות אלו יכול להוות גורם מרתיע ולמנוע פריצות לעסק ו\או כינסתם של ונדליסטים שמטרתם לפגוע ברכוש.

 

מצלמות אבטחה– למטרת הרתעה

פעמים רבות, עסק יציב שילוט שמזהיר מפני מצלמות אבטחה, זאת כדי למנוע מראש פריצות ועבירות רכוש שונות. השאיפה היא להציב מערך אבטחה כזה שבו פורצים יחשוב פעמיים אם לנסות בכלל לפרוץ, ובעיקר שיגיעו למסקנה שהדבר מסוכן מדי ועדיף לוותר מלכתחילה. מערך אבטחה טוב יציב מצלמות אבטחה במקומות אסטרטגיים גלויים לעין שתופסים טווח רחב של זוויות כך שברור למי שמעוניין לחדור לשטח שהוא ייתפס על ידי המצלמות.

מצלמות אבטחה– נסתרות מן העין

ישנם מקרים בהן עסק מעדיף להתקין מצלמות אבטחה במקומות אסטרטגיים שתופסים זוויות מסוימות, כאשר המצלמות אבטחה חבויות מן העין כך שהאנשים לא מודעים לכך שהם מצולמים. זה יכול לשמש במקרים בהם חושדים בכל מיני התנהגויות בלתי הולמות, זה יכול להיות כאשר יש חשד להטרדות מיניות, חשד למעילות בכספים, חשד לגניבות רכוש, ועוד.

כיצד בוחרים

לבחירת מצלמת האבטחה הרצויה, מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים המתעסקים בתחום, בכדי שידעו להתאים את המיקום, התאורה ותנאים רבים המצויים במקום בו אתם רוצים להתקין את מצלמות האבטחה, למצלמה עצמה, סוג המצלמה, סוג העדשה ופרטים חשובים נוספים. ישנה השפעה רבה לסוגי המצלמות, ולהתאמתן לסביבה בה אנו רוצים להתקין מצלמות אבטחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה