שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

מקרנים להשכרה יומית במרכז


slavgo

slav gomelski

 
 

השכרת מקרנים וחיסכון בעלויות ארגון 
כמעט כל יום עיון או כנס איכותי נמדד בסיכומו של דבר בעלויות באופן יחסי לתועלת, או התפוקה יחסית לתשומות שהושקעו בו. כיון שכך, מחשבים המארגנים כל אבזר ציוד וגם שרות שניתן בהקשר ליום כחלק ממנו. השכרה של מקרנים, בעקבות זאת, תחושב כחלק מהעלות של יום העיון או הכנס המקצועי. 

מקרנים בשכירות או שמא רכישת מקרנים? 
התשובה הנכונה לשאלה הזאת זוהי פונקציה של ההשתמשות בציוד הנ"ל והתועלת האמיתית ברכישה של מקרן אחד בלבד או אולי אפילו יותר אל מול אפשרות להיעזר בציוד באורח חד פעמי. כאשר כמות הכנסים המקצועיים שמקיים מוסד או לחילופין גוף כלשהו הינה בעצם נמוכה, ברור כי השכרת מקרנים הוא הפיתרון האידיאלי. רכוש שאיננו בשימוש נוטה להיאבד או שמא להתקלקל. לרוב אחסנת הציוד אינה בתנאים האידיאליים עבורו, ואם הוא לא נמצא בשימוש באורח מתמיד רוב הסיכויים שיתקלקל. 

כמו כן, ציוד שכזה דורש הפעלה ע"י עובד מיומן, מה שלא בהכרח מתרחש. חברות המספקות מקרנים להשכרה, מעניקות בנוסף שירות למקרנים הללו, הכולל התקנה בטרם תחילת הכנס או יום העיון וניתוק המכשיר בסיום השימוש איתו. כך נחסך כאב הראש הכרוך בשמירה על הציוד, עד לפעם הבאה. 

השכרה כחלק מההוצאות 
חוץ מזה על כל האמור כאן, ההוצאה בעבור השכרה של מקרנים נחשבת כחלק מההוצאות הכלליות בעבור המאורע, דבר שמאפשר למארגנים לעמוד על אודות העלות הכספית האמיתית של יום הכיף ועל ההוצאה הכוללת שלו. באופן זה שבכל מצב, השכרה עדיפה ללא ספק על קנייה, אלא אם כן תחומו הראשי אצל הארגון זה למעשה ימי עיון, שאז המקרן הוא למעשה בבחינת כלי עבודה והוא לא אבזור עזר למארגנים. 

מי שרוכש מקרן לרוב הם גופים ענקיים שבהם ימי העיון הם ברוב המקרים מרובים ותכופים, מרכזי כנסים, גופים אקדמאיים וכל גוף אחר שעיסוקו המרכזי הוא העברת מידע. מוסדות בינוניות או לחילופין לא גדולות יעדיפו כל הזמן את האפשרות של מקרנים להשכרה במקום קנייה שלהם. 

מקרנים ומסכים 
פשוט בד"כ להשכיר בנפרד מקרנים ומסכים, אולם הדבר המוצלח ביותר הינו להשכיר אחר כול החבילה יחד. צג שאיננו נכון עלול לפגום באיכות החומר המועבר. השכרה של מקרנים ומסכים מחברה טובה ואמינה, נותנת הרגשת יוקרה לנוכח המראה היפה של המסך ובנוסף על כל התמונות המיוחדות המוקרנות עליו ברורות, חדות ויוצרות את כל המראה הנכון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה