שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

משרד העתיד


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

כולנו יודעים איך נראה משרד של ימינו: יש בדרך כלל open space, שולחנות וכסאות, חדרים למנהלים, ציוד משרד, ציוד טכנולוגי כמו מחשבים, מדפסות ו מכונות צילום . אנשים העוסקים בתחום המחשוב עסוקים רבות בניסיון לצפות כיצד ייראה המשרד העתידי. מוצעות שלוש סברות אפשריות לכינון משרד העתיד.

הסברה הטכנו-היברידית

חלק מהאנשים בתחום סבורים כי הכיוון של משרד העתיד הוא טכנו-היברידי. הכוונה היא שכל הסביבה תהיה טכנולוגית לחלוטין החל מכסאות מסתובבים, שעות הפסקה מתוזמנות, שימוש רב ברובוטים במשרד, והורדה של מידע עסקי הישר לתוך המוח שלנו. חלק מהספקולציות יכולות להתרחש כבר בימינו, לחלקן יש עוד זמן פיתוח לא מבוטל. לפי סברה זו, כל הסביבה המשרדית תהיה היברידית ולכל חפץ יהיו מספר שימושים. אם כיום אנחנו מכירים רק מוצרים היברידיים כמו מדפסת משולבת צפויה לנו הפתעה רבה בהגיענו למשרד העתיד.

הסברה הרוחנית

חלק מהאנשים בתחום מאמינים שהמשרד בעתיד לא יצטרך לעטות על עצמו מראה טכנולוגי רגיל כלל וכלל. מרוב שהטכנולוגיה תשתכלל המכשירים יאבדו מנפחם ומגודלם. הסביבה המשרדית תעוצב בצורה נעימה, שתאפשר לאנשים לאהוב להמצא במשרד. אתם יכולים לדמיין וילונות רכים, אורות מעומעמים, שטיחים וכל שאר מיני גימיקים עיצוביים שמזכירים קליניקה פרטית ולא משרד.

הסברה הביתית

יתר האנשים מאמינים שכל הקונספט של משרד עומד להמחק מהעולם. לא יהיה יותר משרד אחד המאגד תחתיו את האנשים השייכים לאותו חברה, אלא כל אחד מהם יפרוש לעבוד ביחידות מביתו. הישיבות יקויימו באמצעות טכנולוגיות כמו צ'אטים עם מצלמה, סקייפ ויתמכו ברשתות חברתיות ועסקיוץ.

לא משנה מהי הסברה שאתם מאמצים, ניכר כי המשרד של העתיד עומד להיות שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים עכשיו. יש אנשים שיתגעגעו לעיצוב המשרדי הרגיל אליו הורגלו, אבך ניכר כי רוב האנשים יעדיפו את כל אחת מהאלטרנטיבות המוצעות על פני המשרד הנוכחי שלהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה