שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

על החשיבות של הmagic jack בעולם העסקים


roy vaknin

roy vaknin

 
 

בעולם העסקים תקשורת היא אחד הדברים החשובים ביותר. היא מאפשרת להעביר מידע, לקיים קשר עם לקוחות פוטנציאליים או עמיתים והיא מגבירה את טווח הפעולה של העסק. תקשורת היא אחד הדברים המרכזיים בכל בית עסק וערוצי תקשורת טובים עם הלקוחות והקולגות מבטיחים במידה רבה צמיחה וגדילה של העסק או החברה. לא מעט עסקים חולשים על שווקים שונים בעולם ומקיימים קשרים עם לקוחות בכל מני מקומות ברחבי העולם, כולל בארצות הברית וקנדה.

קשר עם המערב

שתי המדינות הללו נחשבות מדינות מרכזיות שלישראל יש עמן קשרי מסחר טובים ומפותחים ומשום כך לא מעט חברות מקיימות ערוצי תקשורת שונים עם חברות, עסקים ולקוחות באזורים אלו. מדובר על פלחי שוק מרכזיים שבהם פוטנציאל עסקי למכירות ולשיתופי פעולה הוא רחב למדי ולכן שווה להשקיע בהם. בעלי עסקים שסבורים שטיפוח שווקים אלו כרוך בהוצאה כספית כבדה מוזמנים להמשיך ולקרוא על אפליקציית magic jack . מדובר על אפליקציה ייחודית שמאפשרת לשוחח עם ארצות הברית ועם קנדה ללא עלות.

לאן מחייגים?

השיחות יכולות להתבצע למספרים ניידים או נייחים ובכל מקרה הם חינמיות. אין צורך בדמי מנוי ואפילו לא תידרשו לתת את פרטי כרטיס האשראי. השירות הוא חינמי, ההתקנה היא חינמית וכך גם השימוש. מעבר לכך, שימוש באפליקציה יכול להיות לכל יעד בשתי המדינות הללו, גם אם על המספר שחויג לא מותקנת אפליקציית magic jack . פשוט מתקינים ומשתמשים בקלות ובנוחות רבה. קיומה של אפליקציה כזו מאפשר קיום תקשור נוחה ורציפה עם לקוחות ובעלי עסקים בארצות הברית וקנדה ומכאן תרומתה הייחודית.

אפשר לשדרג?

את האפליקציה ניתן לשדרג ובעבור תשלום נוסף תוכלו לקבל מספר מקומי לקנדה או לארצות הברית. אותו מספר ישמש לקבלת שיחות ולהעברתן אל המכשיר שבו מותקנת האפליקציה, כך שתוכלו לקבל שיחות באופן חופשי מלקוחות או בעלי עסקים ביעדים הללו. עוד ניתן לשדרג על ידי הוספת יעדים נוספים לחבילת השיחות, בעלות מוזלת. ניתן לשדרג ולבצע שיחות ועידה שונות עסקיות או פרטיות ישירות מהטלפון הנייד שלכם ללא הגבלה בנוחות רבה, תמורת תשלום סמלי. על כל התוספות הללו תוכלו לקבל מידע מנציגנו המקצועיים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה