שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

על חברת ארגוקום ומוצריה


איציק דר
 
 

חברת ארגוקום היא חברה אשר עוסקת בשיווק וביבוא של מערכות תקשורת אשר מיועדות בעיקר עבור ארגונים, חברות ועסקים. החברה משווקת מוצרים של מספר יצרנים ממדינות שונות בעולם ובין המוצרים הבולטים אותם החברה מציע ניתן לציין: מערכות ראש, מערכות הקלטה, מכשירי טלפון ועוד.. כאמור, רוב האנשים אשר עובדים עם חברת ארגוקום מגיעים מהמגזר העסקי וכנראה שנתקלו בשם החברה בעת חיפוש אחר מערכות תקשורת מסוגים כאלו ואחרים – כאמור, כאן חשוב להדגיש שהחברה רק משווקת ומייבאת את המוצרים של חברות אחרות בתחום, היא אינה מייצרת מכשירים אלו.

 

סוגים שונים של מוצרים וחברות


חברת ארגוקום עובדת עם מספר לא מבוטל של חברות עולמיות וביניהן ניתן לציין חברות כגון : חברתYealink , חברת  CISועוד מספר חברות נוספות המתמחות בתחום – חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות. כמובן, שמי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום וזאת הפעם הראשונה הוא תר אחר מוצרים כאלו, לא יכיר את שמות החברות הללו. כך שהחשיבות הגבוהה בסופו של דבר היא לבחור מערכות איכותיות אשר מספקות מענה על כל הצרכים והדרישות – כמובן, שאם מאחורי המוצרים תעמודנה חברות מובילות בעלות מוניטין בתחום זה רק יכול להוסיף וכחלק מכך, מומלץ להכיר גם את חברת ארגוקום ואת היצרנים אותם היא משווקת.

שאלה של תקציב

אז כמובן, שמעבר לשמות של החברות ומעבר להיכרות עם הפונקציות השונות אשר מהוות חלק ממערכות התקשורת למגזר העסקי, גם התקציב יהווה כאלמנט חשוב ומשפיע על הבחירה. חשוב מאוד לתכנן את התקציב אותו אתם מייעדים עבור המטרה בקפידה ולבסס אותו על איסוף נתונים של עלויות המערכות השונות. חשוב כמובן, לקחת בחשבון גם את תכונות המוצר ואת רמת האיכות שלו בכדי לבצע בסופו של דבר החלטה נבונה ונכונה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה