שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

על מיזוג אוויר לבית ולעסק


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

טכנאי מזגנים- כיצד מחפשים ומחירים

השלב הראשון, לפני שניגשים לשירותי טכנאי מזגנים, הנו לבדוק היטב כיצד במקרה ישנה אחריות למכשירכם. בכלל לא אנחנו מדברים אך בדרך משמעותית מאוד לקמץ בכסף. בדרך ככל האחריות מכילה הגעת טכנאי מזגנים מיומן שניתן על ידי החברה ואפילו עד בתינו. אותו טכנאי מתנהל באופן בעיקר במיני המזגנים השייכים לעסק, ועל כן יודע בצורה משמעותית יותר בתקלות הטיפוסיות למערכת המיזוג מוגדרת של החברה. חוץ מזה, החלפים בהם מבצעים שימוש טכנאי מזגנים בחסותם של העסקים הם בוודאי חלקים חדשים רק (בצורה פשוט למדי), ומסיבה זו איכותם על פי רוב מובטחת. 

טכנאי מזגנים מהותי ממש לא אך ורק לתהליך החיבור של מזגנים חדשים, אלא אפילו לשם תחזוק רגיל ושדרוגים בחיי קירור קיימים. בשורות המובאות נראה מחירון כמו של עזרת טכנאי מזגנים, בשביל מה צריך לשים לב בעת שמזמינים טכנאי מזגנים ועוד. טכנאי מזגנים ששייך לחברות מזגנים הרבות 


חברות מזגנים   הגדולות במדינת ישראל (מיובאות ומיוצרות), ביניהםLG,  אלקטרה ורבות נוספות, פורשות בפני הלקוחות מחבר עצום של חבילות אחריות ושירותים ברכישת מוצריהן. עתה אחריות הינה בין שנה אחת אחד בלבד מינימום לבין 3-7, ואפיו 10 שנים. מאפיין האחריות נע בדרך כלל הגבלה לתקלות יצור רק (מתכוונים שמרבית תקלה שנוצרת כתוצאה משימוש כלי עזר בסיום קנייתו לא מכוסה דרךהאחריות), בדרך של אחריות מקיפה (יחד עם תקלותשימוש רגיל, אך בכלל לא כולל בלאי טבעי, ניצול אינו נכון ותקלה בכוונה), ועד לתוכניות אחריות ספציפיות המקיפות עזר שכלולים מלא על פי רוב כל סגנון מסוים של של פגיעות שניתן לחשוב על הדעת. 

טכנאי מזגנים פרטי 


ממש כמו באשר תקלה, רצוי ראשית כל למצוא את כל גורם הבעיה. והיה אם ומסיבה כלשהי (לדוגמא בשל ביקור השייך לטכנאי בחסות האחריות) אתם בטוחים בדיוק אודות גורם הפגיעה, עדיף ביותר לרצות הצעות מחיר ספציפית לתפעול הנזק עוד במכשיר הטלפון, ולא להענות לדברים מזן "קודם רצוי להגיע לביקור (בתשלום בוודאות) ורק אחר כך תוכלו לדעת. למרות זאת, והיה אם וגורם הנזק בכלל לא חד במאה אחוז, נחוץ להתחיל מביקור בדיקה הנדסית של טכנאי מזגנים מוסמך, שמחירו (מלבד קריאות דחופות, בזמן הערב, סופשים וכדומה) נע בין 200-300 ש"ח. עם גמר בדק הבית כדאי לבקש הסבר כולל (כדאי לרשום והיה אם ומופיעים הסברים מקצועיים) אודות איכות התקלה, בנוסף הצעת מחיר בכתב בשביל תמחור השיפוץ (מקיף חלקים ועבודה). המלצתנו הכדאית היא לא להסכים לדרישות כמו "אם אני בהחלט מחליף עכשיו זה בוודאי עולה פחות יותר, וממש לא תצטרכו לשלם עבור הביקור" וכדומה, אלא אף לבדוק עלויות בטכניקה עצמאית בקרב אי אלו טכנאי מזגנים נוספים (למרות ש ללא כל ספק מקובל שהטכנאי שבדק אחר הבעיה יוריד את ערך הטיפול ההתחלתי באופן והינו הוא שיעשה אחר השיפוץ) כמו כן לבדוק אצל כמה חברות מזגנים לבדוק את העלויות. 

צריך להבהיר, התקנת מזגנים כן כלולה בסכום של קניית מזגן בדרך כלל. משום כך לא נדרש להשוות סכומים, אלא בלבד שהנכם מעוניינים לבנות את המזגן לבדכם. התקנת מזגנים מבוצעת לרוב, כמה זמן לאחר רכישת המזגן ע"י טכנאי השייך לחברה. 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה