שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

פקס – הכול בקליק אחד


איציק דר
 
 

פקס הוא מכשיר שניתן למצאו היום כמעט בכל משרד בין אם הוא משרד ביתי ובין אם הוא משרד גדול בבניין משרדים. השימוש במכשיר הזה התחיל כבר לפני שנים כשהבינו את הצורך לשלוח מסמכים בין עסק אחד למשנהו או בין אנשים פרטיים, ועל ידי סריקת המסמך ניתן היה להעביר אותו למכשיר פקס המחובר למספר טלפון וכך התקשורת הייתה פשוטה יותר ויעילה יותר. כיום, יש עדיין מכשירים כאלו אך היום לא חובה מכשיר כזה ולאלו שרוצים לשלוח למכשיר פקס יש את האפשרות לשלוח ישירות מהמחשב ולהיפך.

שליחה מהמחשב

שליחת פקס אם כן יכולה להתבצע ישירות מהמחשב האישי או ממכשיר הסמארטפון כשבצד השני הפלט יצא ממכשיר  fax וזאת על ידי שימוש בשירותים המאפשרים זאת. השליחה עצמה פשוטה, סורקים את המסמך במידה והוא מסמך פיזית או מאתרים במחשב את המסמך במידה והוא מסמך ממוחשב, ואותו מצרפים למייל שכתובתו היא כתובת החברה המספקת את השירות הזה פלוס מספר הטלפון במכשיר פקס ייעודי. כך ניתן גם לקבל פקס ישירות למחשב על ידי חיבור המייל לשירותים הללו ומי שבצד השני לא אמור לדעת שהמסמך מומר למסמך אלקטרוני ומגיע ישירות למייל.

נוחות וזמינות

שליחת וקבלת פקס דרך המחשב טומנת בחובה מספר יתרונות. הראשון שבהם הוא כמובן השמירה על כדור הארץ והקטנת הצריכה הן במובן הירוק והן בחיסכון בכסף על דיו, דפים ועוד. בנוסף, שליחת פקס או קבלת פקס דרך המחשב הופכת את כל העניין לנגיש יותר ומכל מקום בעולם ולכל מקום בעולם ניתן לשלוח ולקבל במספר קליקים. כך, כל העניין הופך לנגיש ואין צורך להתמקם במיקום מסוים בכדי לקבל או לשלוח את החומר שצריך לשלוח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה