שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

פקס – מה שכל עסק צריך


איציק דר
 
 

כולנו מכירים את המכשיר הזה שנים רבות ורבים מאתנו עושים בו שימוש יום יומי בעיקר אם אנו בעלי עסק או עובדים במשרד המעביר מסמכים כל הזמן. בעבר היו רק מכשירי פקס פשוטים, מכשירים שכל ייעודם היה לשלוח פקסים ולקבל פקסים ובכך הייתה מסתכמת התקשורת למטרת העברת מסמכים אך כיום המכשירים הללו ברוב המקרים משולבים יחד עם מדפסת, סורק, טלפון, ומכונת צילום, מה שהופך את הכול ליותר יעיל וליותר מהיר ואף יותר זול.

מכשיר משולב

כפי שציינו מכשירי פקס היו בעבר בעלי מטרה אחת יחידה והיא – שליחה וקבלה של פקסים, אך כיום ישנם המכשירים המשולבים שהופכים את כל העבודה המשרדית לפשוטה יותר. אומנם היתרון הוא שהכול במכשיר אחד ולא צריך לרוץ ממכשיר אחד למשנהו אך יתרון נוסף הוא החיסכון במקום, חיסכון המאפשר שכל הציוד המשרדי יהיה בפינה אחת ללא הצורך למצוא מקום לכל מכשיר ומכשיר וכך המשרד הופך לפחות עמוס ויותר פרקטי וכך גם העבודה היא יעילה יותר ומהירה יותר.

שליחה מהמייל ולמייל

Faxכיום הוא לא רק המכשיר המסורתי אותו כולנו מכירים אלא גם אפשרות לשליחה מתיבת מייל למכשיר פקס אחר, או קבלה של פקסים שנשלחו ממכשיר מסוים ישירות לתיבת המייל. הטכנולוגיה הזו מאפשרת קודם כל לחסוך בנייר, דיו וכדומה ותורמת כמובן לשמירה על כדור הארץ אך לא פחות מכך הופכת את הכול לנגיש יותר ולפשוט יותר, כך, אם אנו נמצאים בצד אחד של העולם ויש לנו גישה לתיבת הדואר האלקטרוני שלנו נוכל למשוך ממנה את הפקסים שאנו מקבלים ולהחליט האם אנו רוצים להדפיס את הפקס שנשלח אלינו או שאנו מעדיפים לשמור אותו במחשב ואם יש לנו מכשיר סמארטפון האפשרות רק גדולה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה