שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

קופות רושמות הן הדבר השימושי ביותר בעסק שלך


נעמה הלל
 
 


לא הרבה אנשים מודעים לכך, אבל היום, כמעט כל בית עסק עושה שימוש בקופות רושמות.
קופות רושמות משמשות את חברות שונות, ביניהן חנויות סדקית, מסעדות, דוכני מכירה, רשתות מזון, חנויות בגדים ועוד.

כיצד מותאם השימוש של כל כך הרבה צרכים שונים ומגוונים, למכונה אחת פשוטה? ובכן, המכונות הללו כלל אינן פשוטות כפי שנראה במבט ראשון – קופה רושמת של היום היא בעצם אמצעי יעיל לניהול המכירות של העסק ובמקרים מסוימים, אף לניהול העובדים בעסק ומלאים, אם מדובר בקופה רושמת ממוחשבת.

לכל קופה רושמת שכזו אפשר להכניס אלמנטים שונים, כדי להתאים את השימוש בה לתחום העיסוק הרלוונטי – סוגי המוצרים, ברקוד ומחירים כמובן, בנוסף להזנת מבצעים מיוחדים, שיתופי פעולה ואפשרויות סליקה שונות. כל אלו מאפשרים התאמה אישית ופרטנית לכל קופה, אפילו ברמת הסניפים השונים של אותה רשת.

קופות רושמות מסוימות אף מאפשרות ניהול מעקב לגבי פעילותו של מפעיל קופה זה או אחר, על מנת לנהל בצורה טובה יותר רישום ומעקב אחרי עמדות המכירה ולמנוע בעיות של אי סדרים והונאה.
לעיתים תוכלו לראות על החשבוניות המונפקות באמצעות קופה רושמת, את שם המוכרן, כך שגם לכם בתור קונים יש אפשרות לדעת את פרטי המוכר למקרה שמתעוררת בעיה הקשורה לתהליך הרכישה.

הדגמים החדישים של קופות רושמות בנות זמננו, הם בדרך כלל דגמים של קופות ממוחשבות, אשר מאפשר מגוון רחב אף יותר של פעולות, כולל מעקב ושליטה מרחוק על קל הקופות הרושמות בסניף, או ברשת, החתמת כרטיס עובד, הזמנת פריטים מהמוכר למחסן / מטבח בצורה סימולטנית ברשת רגילה או אלחוטית ועוד פונקציות שימושיות רבות כגון ממשק תמונות, מסכי מגע ועוד.

קופה רושמת אם כן, היא אחד מכלי העבודה הנפוצים ביותר והשימושיים ביותר שהעסק שלך צריך, כאשר תמיד עדיף לקבל שירות מחברה ישראלית מנוסה, שיש לה יכולת תמיכה ומגוון קופות שיתאימו לעסק שלך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה