שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 
בעל עסק? אם אתה מתכנן לקיים מכירות ביתיות או להשתתף בירידים, כדאי שתכיר את אפליקציית קופה רושמת.
המשך קריאה
קידום אתרים - כיום כמעט ואין בית עסק אשר מכבד את עצמו ללא אתר אינטרנט. בשנים האחרונות כולם הבינו את הפוטנציאל הגדול הטמון ברשתות החברתיות ובאתרי האינטרנט ועל כן כיום ניתן לומר כי כולם כבר שם. עובדה זו מהווה קושי רב להיכנס אל תחום עמוס זה ולבלוט ועל כן אתם חייבים לעשות שימוש בשירותי כתיבת תוכן וכן בשירותי קידום אתרים בגוגל. חשוב לומר כי מנועי החיפוש הגדולים מציגים עבור ציבור הגולשים תוצאות על פי מילות החיפוש שהם מקלידים וכן על פי פרמטרים רבים נוספים.  
המשך קריאה
כפי שידוע לנו על הדור הנוכחי בו אנחנו חיים, קיימים ומתנהלים – כמובן שנהיה מודעים לכך שאם נרצה או לא נרצה – תמיד נעדיף כמה שפחות מילים או הסברים וכמה שיותר הבנה מהירה של פרטים בלי להיכנס יותר מידי לרזולוציות לא חשובות.
המשך קריאה
לפני שנים לא רבות, טיול לגיל השלישי יכול היה להסתכם בטיול קצרצר על יד הבית כאשר הקשיש שעון על מקלו וצועד לאטו. האפשרות האחת לטיול ארוך יותר היה רק באמצעות כיסא גלגלים. אך היום המציאות השתנתה וגם האדם המבוגר יכול לצאת לטיול, ארוך אפילו, זאת באמצעות קלנועית!  
המשך קריאה
המכונית החשמלית אינה עוד חלום רחוק. היא נמצאת כאן, על הכביש, ועתידה להיות חלק בלתי נפרד ממערכת התחבורה. מה היא מכונית חשמלית, כיצד פועלת, ומהם חסרונותיה ויתרונותיה? על כל אלה תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם
המשך קריאה
ציוד בדיקה אלקטרוני הוא בעל תפקיד משמעותי לאורך שלבי התכנון והפיתוח של המוצר, וככזה יש למהימנותו ולדיוק של תוצאותיו חשיבות מרובה.
המשך קריאה
A.Optical Components Ltd. is a world leader in manufacturing optical components assemblies and turnkey solutions for various industries. They are known for designing and manufacturing top-of- the- line lenses and optical domes.
המשך קריאה
עומדים לרכוש מצלמות אבטחה לעסק? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת מצלמות אבטחה לעסק.  
המשך קריאה
כל מטבח ומסעדה מחויבים על פי חוק להתקין מנדף אשר נועד לשאיבת ריחות ואדים רוויי שמן. אוויר מסבירה על חשיבות התקנת המנדף ועל חלקי המערכת השונים.
המשך קריאה
רכיבים אלקטרוניים חיוניים לתפקוד תקין של המכשור האלקטרוני המגוון העומד לרשותינו. כמו כל דבר, גם רכיבים אלקטרוניים נוטים להתקלקל ולפגוע בתקינות המכשירים שלנו. פעמים רבות נעמוד בפני החלטה - האם כדאי לקנות מכשיר חדש? כטיס אלקטרוני חדש? או לתקן? הכל תלוי בהיקף ובאופי התקלה. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 124 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה