שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

רכישת מוצרים מחול כטכנולוגיה


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

כשאנחנו חושבים על התפתחויות טכנולוגיות אנחנו נוטים לחשוב על רובוטים שעושים עבורינו מטלות יומיומיות, מדמיינים כל מיני סוגים של שירותי מחשוב מתקדמים או מתלהבים מהאפשרות של הדפסת איברים ב מדפסות לייזר ביולוגיות בתלת מימד. עם זאת, אם נסתכל סביבנו נוכל לראות שישנן התפתחויות רבות שאנו חווים, מבלי אפילו להגדיר אותן התפתחויות טכנולוגיות.

דוגמא להתפתחות טכנולוגית שטבועה ביום יום שלנו מבלי שאפילו ניתן לה את הקרדיט שמגיע לה היא תופעת ה קניות מחו"ל . התופעה של קניות מחו"ל קיימת כבר תקופה ארוכה ויש לה ביטויים שונים. ראשית, אם אדם רוצה לרכוש משהו שקיים רק בחו"ל הוא יכל עד כה לעשות את זה רק באמצעות משלוחים מחנות אמיתית שקיימת מחו"ל. החיסרון הוא שרוב החנויות בחו"ל לא עבדו עם משלוחים לישראל.

 

המפנה החשוב בתופעת הקניות מחו"ל הוא ההיעזרות באינטרנט על מנת לרכוש מוצרים מחו"ל. הוקמו אתרים וירטואליים רבים שמציעים רכישת מוצרים מחו"ל. באופן זה כמעט כל אדם יכל להכנס לחנות מקוונת בינלאומית ולהזמין את המוצרים שהוא רצה. החסרונות היו בעיקר זמן ארוך של הגעת המשלוח לארץ, וחשש ממתן כרטיס האשראי לכל מיני אתרים קיקיוניים. כיום קיימת אופציה נוספת לרכישת מוצרים מחו"ל והיא באמצעות חברות ישראליות או בינלאומיות המספקות כתובת בחו"ל- אליה נשלח המוצר שאתם מזמינים. חברת המשלוחים אחראית על קבלת המוצר ומשלוחו לארץ.

 

אז אם חושבים על האופציות הקלות שקיימות היום מסביבנו ומאפשרות לנו לבצע רכישות מכמעט כל מקום שנחפוץ בו, נוכל להגיד שאנו חיים בעולם טכנולוגי המקל את חיינו מבלי שאפילו נשים לב שמדובר בכלל בטכנולוגיה. ואולי זה ייחוד של העולם בימינו- אנחנו נעזרים בטכנולוגיות כל הזמן בלי משים, וחושבים על הטכנולוגיה הבאה שנוכל לרכוש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה