שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

רמקולים - לשמוע הכל ובגדול


טלי גל
 
 

אם תשאלו כל חובב מוזיקה, מה הדבר החשוב ביותר בהאזנה למוסיקה, הוא יאמר לכם, הרמקולים אשר באמצעותם שומעים את המוזיקה. זה מאוד פשוט ומאוד ברור. כל מערכת שהיא, יכולה להיות בינונית, או דומה אחת לשנייה, אך הרמקולים חייבים להיות ברמה גבוהה. לא משנה אם מדובר ברמקולים של מערכת ביתית או של רכב. הרמקולים יעזרו לנו לשמוע את המוסיקה בצורה הנכונה.

רמקולים, מהווים רכיב אלקטרוני מאוד נפוץ בתעשיית האלקטרוניקה, ובמגוון רחב של מוצרים אלקטרוניים. ניתן למצוא מערכת רמקולים בטלוויזיות, במחשבים ועוד מוצרים רבים. בין המותגים המובילים בענף הרמקולים, אפשר למצוא את jamo, polkaudio,klipsc,cerwin vega ועוד.

מערכות סטריאו גם כוללות רמקולים שמהווים מרכיב מאוד מרכזי במוצר, כשבמערכת קולנוע ביתית, לקוחות יתלבטו באיזו מערכת הגברה לבחור. חנויות רבות מציעות מגוון מאוד רחב של רמקולים למגוון מוצרים, כשהן מעניקות אחריות מתאימה לכל מוצר ומוצר. השיקולים בבחירת רמקולים הם מאוד מגוונים ונובעים מרגישות המוצר, מאיכויותיו המשתנות וממגוון הנרחב מאוד שמוצע בשוק האלקטרוניקה בישראל.

השיקולים לבחירת רמקולים נובעים מסוגי הרמקולים והתאמתם לחדר, איכות הצליל, חיבורים ואביזרים איכותיים הרלוונטיים למוצר, מחיר אטרקטיבי ולא מופקע ואחריות מקיפה הניתנת על הרמקולים. כל אלו שיקולים חשובים בבחירת רמקולים, בהתחשב בדרישות הלקוח ובהבנתו.

 

בשיקולי בחירת רמקולים עבור מערכת קולנוע ביתית יש לבחור בין רמקולים מודרניים-סטריאופוניים, רמקולים סטריאופוניים כוללי באס וכן רמקולים לווייניים. חשוב שהרמקול יכיל מרכיב tweeter שנותן טווח תדרים רחב יותר ושיוכל להפיק צלילים בשיטת THX או DTS. אלמנט נוסף בבחירת רמקולים הוא הימצאות חיבורים דיגיטאליים שתומכים בשידור צלילים איכותיים. כמו כן ישנה חשיבות לאלמנט  Signal to noise ratioשמראה עד כמה הצליל המופק מהרמקולים נקי מרעשים. רמקולים שיהיו מצוידים ביחס גבוה יותר בנתון זה, יהיו יותר איכותיים.

 

הלקוחות רבים יוכלו למצוא מלאי גדול של רמקולים גם בסוג אחר של קנייה כגון מכירות פומביות ומכרזים, שמציעים מגוון רחב שלא נופל מחנויות חשמל. אם זה מכרזים דרך העיתון, ואם זה מכרזים דרך הטלוויזיה והמחשב, תמיד הלקוח ימצא את מיטב יצרני הרמקולים ואיכויות גבוהות של מוצרים. רמקולים נמכרים לרוב, יחד עם אביזרים נלווים, כשהלקוח בוחר אם לקבלן בתוספת מחיר, או שהוא מקבל אותן כחלק מהשירות שהוא מקבל ברכישה. חנויות רבות מודעות לחשיבות האחריות על רמקולים, בכך שהם מוצרים רגישים, ונותנים אחריות מקיפה על רמקולים, במטרה לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים בכדאיות העסקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה