שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

שיחות ועידה – הזמנים השתנו


איציק דר
 
 

אנו חיים בעולם שמתקדם מבחינה טכנולוגית בקצב מסחרר, קצב שלעיתים לא מספיק להדביק את עצמו. פעם לפני שרשת האינטרנט נכנסה לחיינו לא היינו מודעים לאפשרות של קיום שיחה וקשר בצורה פשוטה כל כך ולא משנה איפה בעולם נמצאים שני הצדדים והיום עם תוכנות המסרים, הרשתות החברתיות והסמארטפונים הכול נהיה פתאום קטן כל כך ונגיש כל כך. שיחות ועידה הן עוד צעד שעשתה הטכנולוגיה, צעד שרבים מאתנו עושים בו שימוש יום יומי.

את מי זה משמש

שירות שיחות ועידה יכול לשמש כל אחד מאתנו בין אם הוא צריך את השיחות הללו  לעולם הפרטי ובין אם הוא צריך את השיחות הללו לעולם העסקי. בעולם הפרטי, כל פגישה בין חברים או בני משפחה שאינה יכולה להתקיים בצורה פרונטאלית מכל סיבה שהיא שיחות ועידה יפתרו את הבעיה וניתן יהיה לקיים את השיחה ולראות האחד את השני. בעולם העסקי ניתן לנצל את השירות הזה בשביל פגישות עם משקיעים, שיחות עם עובדים, משא ומתן עם לקוחות פוטנציאליים ומה לא... כל מה שצריך.

הכנות לשיחה

שיחות ועידה שהינן עסקיות הן מטבע הדברים שיחות חשובות יותר ולכן אנו צריכים להגיע אליהן מוכנים הן מהפן הטכני והן מהפן של תוכן השיחה. מהפן של התוכן, צריך להכין לפני השיחה את כל הקבצים הרלוונטיים ולדעת איפה הם נמצאים במחשב בדיוק כדי שניתן יהיה לשלוף אותם כשנצטרך, ומהפן הטכני צריך לוודא שהאוזניות והמיקרופון תקינים וכן המחשב עצמו, וכמובן מהירות האינטרנט – ללא מהירות אינטרנט גבוהה השיחה עלולה להיתקל בקשיים ולא להיות חלקה כפי שאנו רוצים. במידה והשיחה חשובה מאוד כדאי להכין גם חלקים טכניים ספייר כמו לדוגמא מיקרופון ומצלמה ספייר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה