שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

שיחות ועידה – לדבר בזול ובנוחות


איציק דר
 
 

ככל שעוברות השנים ובמיוחד בתקופה בה אנו חיים אנו מופתעים בכל פעם מחדש עד היכן הטכנולוגיה והחידושים יכולים להגיע. אם בעבר חשבנו שמכשיר טלפון אישי הוא שיא הטכנולוגיה ולאחר מכן נחשפנו לפלאי האינטרנט ולאין סוף אפשרויות אותן הוא מציע הרי שהיום אנו כל הזמן פוגשים בטכנולוגיות מתקדמות יותר. חלק מאותן טכנולוגיות הן שיחות ועידה שבעבר הכרנו רק על ידי הטלפון וגם אז היינו בטוחים שזה השיא בתחום אך כיום ניתן לבצע את השיחות הללו על גבי רשת האינטרנט ולהרגיש כאילו אנו יושבים פנים אל פנים על כל משתתפי השיחה.

נוחות

שיחות ועידה הן נוחות בעיקרן. במקום לצאת מהבית או מהמשרד, להישרך בפקקים ארוכים ולחפש חנייה על כל הכרוך בכך ולעיתים אף לטוס לחול ולשהות שם מספר ימים, ניתן היום על ידי שירות שיחות ועידה להיפגש כך שהתחושה תהיה ממש כאילו הפגישה היא פיזית. מה יותר כיף מלשבת עם כוס קפה ביד אחת ועכבר ביד השנייה וככה לנהל פגישה? זה בוודאי עדיף על יציאה מהמשרד במקרים מסוימים. שיחות ועידה אם כן נוחות ברוב המקרים מפגישות פרונטאליות.

עלות נמוכה

שיחות ועידה במידה והן מתבצעות על גבי רשת האינטרנט אינן כרוכות בהוצאות כמעט [לעיתים התוכנה של שיחות הועידה כרוכה בתשלום כלשהו] ולכן לעיתים הן עדיפות. יציאה מהמשרד או מהבית, נסיעה בתחבורה ציבורית או ברכב, לעיתים טיסות ומלונות ללינה, כל אלו יקרים ולעיתים אין תקציב לכך כך שביצוע שיחות ועידה יכול להיות הפתרון האולטימטיבי. לסיכום, מכל הבחינות שיחות המתבצעות כוועידה באינטרנט עדיפות על פגישות פרונטאליות מה גם שבשיחות מעין אלו כל אחד יכול לראות את השני על גבי המסך ממש כאילו ישבו כולם בצוותא


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה