שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

שיחת ועידה דרך המחשב


איציק דר
 
 

אחד הדברים המשמעותיים שרשת האינטרנט הביאה לחיינו מעבר למידע הרב אליו אנו יכולים לגשת ולשאר היתרונות היא האפשרות של שיחת ועידה דרך המחשב. אם בעבר חשבנו ששיא הטכנולוגיה בכל הקשור לתקשורת בין אישית הוא בכך שנין לקיים שיחת ועידה דרך הטלפון או הפלאפון הרי שהיום ישנה האפשרות לעשות את השיחה הזו על גבי רשת האינטרנט, שיחה שהיא לא רק דיבור וכל אחד יכול לשמוע את השני אלא כל אחד יכול להציג מסמכים, תמונות וכמעט כל מה שהוא רוצה כך שהשיחה אינה שונה כמעט מישיבה בצוותא ושיחה פרונטאלית. שיחת ועידה דרך המחשב היא דרך נפלאה לעשות עסקים מכל מקום ולכל מקום כך שגם שימוש במצלמה שישנה בכל מחשב מגביר את התחושה כאילו נמצאים כולם יחדיו.

חיסכון בזמן ובכסף

אם בעבר בשביל מפגש בין מספר אנשים כל אחד היה צריך לצאת מאיפה שהוא נמצא להגיע פיזית למקום המפגש מה שהיה כרוך בהפסד של זמן יקר ושעות עבודה וכן של כסף רב על נסיעות, אוכל, ולעיתים אף על טיסות ומלונות, הרי שהיום ועידה כזו לא מצריכה כלום פרט לחיבור אינטרנט מהיר, מחשב שעובד ותוכנה ייעודית לשיחות כאלו. שיחת ועידה מייעלת את העבודה כך שכל מה שנדרש הוא החלטה על מועד הפגישה שתתאים לכולם ולאחר שיש מועד כל אחד מתמקם איפה שהוא נמצא והשיחה מתחילה.

שיחה דרך הסמארטפון

שיחת ועידה על גבי רשת האינטרנט אפשרית לא רק בשימוש במחשב אלא גם אפשרית דרך מכשיר נייד חכם. ולכן, שיחת ועידה על גבי הרשת שהינה בסמארטפון יכולה אף להתבצע בכל מקום ואפילו תוך כדי נהיגה [למרות שלא מומלץ בכלל] וכל אחד עדיין יוכל לראות האחד את השני ולשוחח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה