שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

שיחת ועידה למטרות שונות


איציק דר
 
 

פעם, הדרך היחידה לתקשר האחד עם השני הייתה בשיחה פרונטאלית ועוד יותר מכך במידה והיינו רוצים מספר אנשים לדבר זו הייתה הדרך היחידה לעשות זאת. לאחר מכן נכנס הטלפון לחיינו, והוא בהחלט פתר את הבעיה הזו אך כשמספר אנשים מנסים לדבר ביחד בטלפון סביר להניח שאף אחד לא ישמע האחד את השני. היום ישנו מושג שנקרא שיחת ועידה, והוא מתייחס לשיחה הין מספר אנשים על גבי רשת האינטרנט. הנה מספר שימושים הנעשים בטכנולוגיה הזו.

שיחה עסקית

שיחת ועידה שהינה עסקית יכולה להתבצע מהסיבות הבאות: ראשית אם אנו מעוניינים לדבר עם לקוח פוטנציאלי והלקוח הזה נמצא מעבר לים או רחוק מאתנו פיזית אפילו במדינה שלנו – נוכל לשוחח איתו דרך האינטרנט ולצרף עוד מספר אנשים לשיחה כך שהשיחה תהיה קולחת וכל אחד יוכל לראות האחד את השני ולצרף קבצים, תמונות וסרטונים לשיחה. ניתן כך גם להציג למשקיעים בדיוק כמו בשיחה פרונטאלית והכל כמובן תוך הכנה מתאימה לשיחה הן מהפן של החומרים והן מהפן הטכני של העניין.

שיחה פרטית

שיחת ועידה גם משמשת אותנו לשיחות פרטיות. כך לדוגמא אם יש יום הולדת לבן משפחה וכל אחד נמצא במקום אחר בעולם אפשרי שכולם ביחד ישוחחו על ידי שימוש בטכנולוגיה הזו, וכך העולם הופך לקטן הרבה יותר. דוגמא נוספת היא אם מספר חברים שלא מצליחים להיפגש מכיוון שאין להם זמן, שיחת ועידה כזו יכולה לפתור להם את הבעיה [למרות שאין כמו מפגש בין חברים שהינו פרונטאלי] כל אלו צריכים כמובן להתבצע רק לאחר שווידאנו שאין לנו שום בעיות טכניות ושהאינטרנט מספיק מהיר כך שנוכל לבצע את השיחה בקלות ובמהירות כמו שאנו רוצים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה