שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

שליחת פקס – השתדרגות


איציק דר
 
 

בעבר המונח שליחת פקס היה מתייחס למכונות המגושמות שהיו עושות את העבודה הזו, שאלו מכשירי הפקס הישנים אליהם היינו רגילים. אומנם היום יש עדיין את המכשירים הללו, אך יותר ויותר משרדים מתאבזרים במכשירים קטנים אבל אפקטיביים הרבה יותר, שדרכם ניתן לבצע שליחת פקס אבל לא רק – בעזרתם ניתן גם לצלם מסמכים, להדפיס, לסרוק והמכשירים הללו בחלקם יכולים אפילו להיות מחוברים לאינטרנט. שליחת פקס מהמכשירים הללו היא אומנם הפעולה המתבקשת אך היום ניתן לבצע את הפעולה הזו בעזרת טכנולוגיה טובה יותר, פשוטה יותר ונוחה הרבה יותר.

פקס דרך המייל

כפי שציינו שליחת פקס יכולה להתבצע בדרך המסורתית אך ניתן היום גם לשלוח בדרך נוחה הרבה יותר. הדרך הזו היא שליחת פקס וקבלת פקס דרך המייל, שמתבצעת בצורה פשוטה. כל מה שצריך הוא להתחבר לשירותים המוצעים על ידי מספר חברות, שירותים המאפשרים לשלוח פקס ולקבל אחד כזה ישירות למייל וממנו, ולאחר שמתחברים מקבלים מספר וירטואלי אותו מפרסמים למי שרוצים לקבל ממנו פקס. ניתן גם לשלוח פקס על ידי חיבור למייל, ובעזרת הוראות פשוטות הפקס יגיע ליעדו במהירות.

יתרונות משמעותיים

פקס לעסקים או לפרטיים שהינו פקס דרך המייל הוא בעל מספר יתרונות: קודם כל לא צריך מכשיר פקס, מה שכבר חוסך עלויות ומקום בחדר בו הוא אמור להיות מוצב, שנית, אין צורך בדיו או בדפים מה שגם חוסך כסף וגם תורם לאיכות הסביבה, ושלישית וזה הכי חשוב, שליחת פקס דרך המייל וקבלה של פקס דרך המייל מאפשרים ניידות מלאה וכך ניתן על ידי התחברות לאינטרנט לקבל ולשלוח פקסים מכל מקום בעולם, ואין צורך להדפיס את הפקס אלא אם רוצים לעשות את זה מסיבה מסוימת


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה