שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

תיקון iPod ואייפד במרכז


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
בא לי אנדרואיד בעשור האחרון, בייחוד לצעירים ברוחם, האייפונים הינם ללא יוצא מהכלל אחת מההמצאות המשמעותיות. שבעזרתם ניתן להישאר בכל שעה מחוברים עם האנשים חשובים לנו - אבא ואמא, החברים הקרובים ולעיתים לצערנו נשמע מהעבודה.

אולם היום אנו נמצאים במאה מתקדמת - עת הסמרטפונים, זמן שבו הסלולארי הוא אינו טלפון פשוט, הוא גם מחשב, מצלמה משוכללת, שעון אישי ותאכלס חוץ מלהזמין לנו כרטיסים אפשר לשלוט ולנהל דרכו את מרבית הדברים.

לסדרת האביזרים החכמים בזמן האחרון אפשר ודאי לצרף האייפד, מכשיר קטן וגאוני שמסוגל ממש בקלות להחליף לפטופ ולסייע לנו בביתנו ובעסק ובנוסף גם למשחקים וסרטים.

אבל כגון מצבים אחרים בחיים- שלו שחור ולבן, לצערכם כך אף עם מיני הפלאפונים והטאבלטים. הם שימושיים להפליא , אבל בחלק גדול מהמקרים קנייתם ותחזוקם מצריכים הוצאה כספית גדולה.

טכנאי אייפון ומגוון פתרונות נוספים

יש יחסית הרבה תקלות במכשור זה: קורזיה כתוצאה מרטיבות, סוללה שמתרוקנת מהר וזו רק ההתחלה. עקב התלותיות שקיימת מבחינתנו במכשירים האלה חשוב לתקנם במקום מוסמך וטוב. לכן קיבצתי לכולכם מגוון המלצות בנושא:

בחירת מעבדה - חשוב לוודא שמעבדת הפלאפונים שתבחרו הינה איכותית ובמילים אחרות, שצוות הטכנאים שלה מקצועיים בעלי הכשרה מקצועית ולא נערים מדושני עונג שמשוכנעים שהינם בקיאים ברזי המקצוע.

חלקי החילוף - בעניין זה אל תנסו לחסוך ומומלץ לבדוק היטב שהצוות עובד עם חלפים מקוריים.

אחריות לתיקון - ישנן מעבדות שמספקות אחריות חלקית וקיימים כאלו שלא, על כן מומלץ מאוד לברר נושא זה מבעוד מועד.

שמרו עליהם

אני בטוח שכבר קלטתם, גם כשרוכשים מכשיר כמו iPhone מנע הוא חלק מהפיתרון. זה אומר שמירת ותחזוק הסמארטפון עשויים לשלול תקלות רבות. אמצעים לדוגמת מדבקה שומרת מסך והגנה אפקטיבית עשויים להאריך את חיי ההמכשיר, ויש לציין שאף שימוש רגוע והימנעות ממגע מים, אחרי ככלות הכל, מדובר במחשב קטן.

היה ואתם רוצים מידע חשוב על טלפונים חכמים וכמובן גם טיפים והמלצות על טכנאים ומעבדות מקצועיים באזור מסוים הקליקו וגלשו ל-תיקון iPod או פנו אליי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה