שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 
A.Optical Components Ltd. is a world leader in manufacturing optical components assemblies and turnkey solutions for various industries. They are known for designing and manufacturing top-of- the- line lenses and optical domes.
המשך קריאה
עומדים לרכוש מצלמות אבטחה לעסק? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת מצלמות אבטחה לעסק.  
המשך קריאה
כל מטבח ומסעדה מחויבים על פי חוק להתקין מנדף אשר נועד לשאיבת ריחות ואדים רוויי שמן. אוויר מסבירה על חשיבות התקנת המנדף ועל חלקי המערכת השונים.
המשך קריאה
רכיבים אלקטרוניים חיוניים לתפקוד תקין של המכשור האלקטרוני המגוון העומד לרשותינו. כמו כל דבר, גם רכיבים אלקטרוניים נוטים להתקלקל ולפגוע בתקינות המכשירים שלנו. פעמים רבות נעמוד בפני החלטה - האם כדאי לקנות מכשיר חדש? כטיס אלקטרוני חדש? או לתקן? הכל תלוי בהיקף ובאופי התקלה. 
המשך קריאה
הסובבים אתכם לא מפסיקים ללחוץ עליכם לעשות את הצעד הנבון ולרכוש לעצמכם קלנועית
המשך קריאה
כיום, עסקים מרבים להתפתח כלכלית בעיקר בשיטה של התייעלות. המטרה הגדולה ביותר של כל עסק, גם אם מדובר על מטרה שלא נאמרת בגלוי, או שמורכבת מכל מיני מטרות קטנות, היא להתייעל.
המשך קריאה
  במצב שבו קיים מקור בלתי נדלה של אנרגיה, שכל אחד יכול לעשות בו שימוש, אנו יכולים להפיק את האנרגיה בעצמנו, ולא זקוקים למקורות חיצוניים ממדינות אחרות.  
המשך קריאה
10 טיפים הכרחיים ללקוח לקרוא וליישם לפני החלטה על התקנות מערכת מצלמות אבטחה.
המשך קריאה
בחירה לגבי השכרת גנרטור אינה בחירה קלה, ואין לקחת בקלות ראש בחירה שכזאת. מדובר על אספקת החשמל לאירוע שלכם ולכן חשוב לבצע השכרה נכונה בעזרת הדגשים הבאים.
המשך קריאה
בזמן האחרון הפכו סמארטפונים לחלק בלתי נפרד מחיינו. הם שינו את הדרך בה אנו עובדים, את הדרך בה אנו מתקשרים אחד עם השני ואת הדרך בה אנו משחקים. אך הדבר שבאמת הופך אותם למיוחדים באמת הוא אפליקציות. האפליקציות הן אלו שפותחות את הפוטנציאל האמיתי של הפלאפון החכם.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 128 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה