שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 
לעתים אנשים מתלבטים אם לבחור במשרד פרסום על מנת לפרסם את העסק שלכם באופן יעיל או פשוט לקדם את העסק שלהם בעצמם.
המשך קריאה
הודעת סמס היא דרך מצוינת להעביר מסר ישיר לקהל יעד מפולח. על מנת להגדיל את פוטנציאל העברת המסר ולהגיע לקהל יעד מגוון ככל האפשר, ניתן להשתמש במערכת דיוור ייעודית. המערכת מתאימה להעברת הודעות, תזכורות, מסרים שיווקיים ועוד.
המשך קריאה
על מה צריך להקפיד כשקונים מסכי לדים שמרכיבים קירות וידאו?  
המשך קריאה
  כשמסתכלים על תעשיית הרובוטיקה העולמית בעשרות השנים האחרונות דבר אחד בולט במיוחד; דבר אחד מעכב את התעשייה, וזה שאין רצף. לא ברור איך רובוט לכיסוח דשא יהפוך לרובוט במובן של אסימוב. 
המשך קריאה
http://www.ha-mifal.co.il/מהו חיתוך צורני, מהם חומרים קשיחים שניתנים לחיתוך ? ובאילו מכונות אפשר להשתמש בחיתוך חומרים קשיחים ?
המשך קריאה
במקומות עבודה רבים, העובדים מתבקשים להרכיב אוזניות עם מיקרופון לטלפון לאור כל שעות העבודה שלהם – או לפחות ברובן. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה לוודא שהאוזניות יהיו נוחות – שלא ילחצו או יהיו צמודות מדי לראש ובאופן כללי, שיהיו ידידותיות עבור המשתמש
המשך קריאה
חיפוש אחר אוזניות הוא משימה שיכולה להיחשב כמורכבת – בעיקר אם אתם לא יודעים באופן מוחלט מה אתם מחפשים. לחברת סנהייזר לוודא ישנם מספר דגמים שונים של אוזניות. 
המשך קריאה
חברת ארגוקום עובדת עם מספר לא מבוטל של חברות עולמיות וביניהן ניתן לציין חברות כגון : חברתYealink , חברת  CISועוד מספר חברות נוספות המתמחות בתחום – חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות
המשך קריאה
ההשפעות והמוכנות שלנו לחיים לצד רובוטים ובני לוויה אלקטרונים אחרים
המשך קריאה
מצלמות אבטחה במחיר טוב, מאפשרות לכם לאבטח מקומות שונים. מצלמות האבטחה, מעלות את רמת האבטחה, בבתי מגורים, משרדים, חנויות, מחסנים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. יש מצלמת אבטחה שהיא גלויה, ויש גם מצלמת אבטחה שהיא נסתרת.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 126 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה