שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 
על מה צריך להקפיד כשקונים מסכי לדים שמרכיבים קירות וידאו?  
המשך קריאה
  כשמסתכלים על תעשיית הרובוטיקה העולמית בעשרות השנים האחרונות דבר אחד בולט במיוחד; דבר אחד מעכב את התעשייה, וזה שאין רצף. לא ברור איך רובוט לכיסוח דשא יהפוך לרובוט במובן של אסימוב. 
המשך קריאה
http://www.ha-mifal.co.il/מהו חיתוך צורני, מהם חומרים קשיחים שניתנים לחיתוך ? ובאילו מכונות אפשר להשתמש בחיתוך חומרים קשיחים ?
המשך קריאה
במקומות עבודה רבים, העובדים מתבקשים להרכיב אוזניות עם מיקרופון לטלפון לאור כל שעות העבודה שלהם – או לפחות ברובן. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה לוודא שהאוזניות יהיו נוחות – שלא ילחצו או יהיו צמודות מדי לראש ובאופן כללי, שיהיו ידידותיות עבור המשתמש
המשך קריאה
חיפוש אחר אוזניות הוא משימה שיכולה להיחשב כמורכבת – בעיקר אם אתם לא יודעים באופן מוחלט מה אתם מחפשים. לחברת סנהייזר לוודא ישנם מספר דגמים שונים של אוזניות. 
המשך קריאה
חברת ארגוקום עובדת עם מספר לא מבוטל של חברות עולמיות וביניהן ניתן לציין חברות כגון : חברתYealink , חברת  CISועוד מספר חברות נוספות המתמחות בתחום – חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות
המשך קריאה
ההשפעות והמוכנות שלנו לחיים לצד רובוטים ובני לוויה אלקטרונים אחרים
המשך קריאה
מצלמות אבטחה במחיר טוב, מאפשרות לכם לאבטח מקומות שונים. מצלמות האבטחה, מעלות את רמת האבטחה, בבתי מגורים, משרדים, חנויות, מחסנים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. יש מצלמת אבטחה שהיא גלויה, ויש גם מצלמת אבטחה שהיא נסתרת.
המשך קריאה
עבודה בישיבה עם טלפון ומחשב יכולה לגרום לבעיות שריר – שלד רבות,  ואת הבעיות הללו מפחיתים עם שמירה על ישיבה זקופה ויציבה והמערכות הללו תורמות את תרומתן לכך.
המשך קריאה
מתי לאחרונה רציתם להתקשר לחבר אך במקום זאת פשוט שלחתם הודעה? אם דפוס ההתנהגות שלכם דומה לזה של מרבית  בעלי הסמאטרפון, קרוב לוודאי שגם אתם בחרתם אינטואיטיבית באפשרות השניה. החיים בעידן הדיגיטלי סוחפים אותנו כל כך עד שאנחנו מוצאים עצמנו דרך קבע עסוקים בניהול מספר חזיתות במקביל והכל – דרך הודעות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 124 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה