שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> טכנולוגיה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
טכנולוגיה כללי
 

iPhone תיקון - איך לעשות זאת לבד


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
יש לי סמארטפון! בעת האחרונה, בייחוד לדור הצעיר, מכשירים ניידים נחשבים ללא יוצא מהכלל אחת מההמצאות התורמות. שבעזרתם ניתן כל הזמן להיות בקשר עם הקרובים חשובים לנו - ההורים, המכרים או החברים ולפעמים לצערנו הרב נשמע מהעבודה.

אך בזמננו אנחנו נמצאים במאה מתקדמת - עידן הסמארטפונים, עת בה הטלפון הינו הרבה יותר מטלפון פשוט, דהיינו הוא קומפיוטר, מצלמת סטילס, שעון ולמעשה חוץ מלגדל את ילדינו כבר אפשרי לשלוט ולנהל דרכו המון דברים.

למשפחת האביזרים המתוחכמים בזמן האחרון ניתן גם לצרף האייפד, פיתוח אלקטרוני קטן ומתוחכם שיכול די בקלות להוות תחליף לקומפיוטר ולשמש אותנו בבית ומחוצה לו ובעיקר למוזיקה ומשחקים.

אולם כגון מצבים רבים בחיים- בעל שלילי וחיובי, לצערכם ככה זה עם הפלאפונים והטבלטים. אין ויכוח שהם ממש שימושיים, אבל ברוב המקרים רכישתם ותחזוקם דורשים השקעה די גדולה.

iPhone תיקון והצעות נוספות

יש די הרבה תקלות במכשירים האלה: קורזיה, בעיות במסך מגע וזו רק ההתחלה. מפאת ההסתמכות שקיימת בתוכנו בטבלטים והסמארטפונים חשוב לתקנם במעבדה מקצועית. ע''כ איגדתי בשבילכם מגוון המלצות בתחום:

מעבדה לתיקון - חשוב לוודא שמעבדת הפלאפונים שתבחרו אכן מוסמכת או בעברית, שהמועסקים בה איכותיים ומחזיקים בידע מקצועי נרחב ולא רק נערים בני עשרים ואחת שמאמינים עצמם יודעים הכל.

חלפים - בנושא הזה אין להתפשר וכדאי לברר ולבדוק שהצוות עובד עם חלקי חילוף איכותיים.

אחריות - ישנם טכנאים שמעניקים אחריות מסוימת ויש מקומות שלא, ולכן כדאי מאד לוודא לפני השארת המכשיר.

אבזור ותחזוקה

בטח כבר הבנתם, כשמדברים על סמארטפון לסוגיו מנע הוא מהותית. זאת אומרת שמירת ותחזוק הפלאפון שלכם מאפשרים להימנע מ מספר תקלות. אמצעים כמו לדוג' מדבקת הגנה לצג וקאבר איכותי מסוגלים לשמר ההנאה מהסמרטפון, וגם יחס עדין ומבוקר והימנעות ממגע מים, אחרי ככלות הכל, זהו כלי עדין.

במקרה שאתם רוצים חשוב לדעת על אביזרים לטאבלטים והמלצות על מעבדות מוצלחות באזור ספציפי לחצו ותקבלו ב-תיקון אייפוד טאצ' או פנו אליי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה