שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 
מדפסות הן דבר חשוב לא רק בבתי העסק. מדפסות משומשות גם בעבודה ביתית או בהדפסת דפים מידי פעם לסיבות רבות, מדפסות חשובות בעבודה משרדית כשיש צורך בהדפסת חוזים, הזמנות כלשהן, מצגות, כרטיסי טיסה, תמונות, רשימות, תזכורות והאופציות עוד רבות.    מדפסת מומלצת בעבודות הבית, המשרד והעסק יכולות לבלבל מהסיבה שהטכנולוגיה בשנים האחרונות התפתחה וסוגי המדפסות גדלו וכך גם הפונקציות המובנות בהן. אילו מדפסות יש בשוק ולמי כל אחת מהן הכי מתאימה לעבודה נוחה, מהירה, איכותית ובעלת אופציות הרצויות בעבודה.   
המשך קריאה
מדפסת, כלי כל כל ברור מאליו בימינו, עד כדי כך שלא ניתן לדמיין את חיינו ללא כלי זה. זהו מאמר ראשון מתוך סדרת מאמרים שבה נסביר את הסטוריית הכלי השימושי והגאוני הזה. אנחנו נסביר את השלבים המוקדמים להמצאת המדפסת, ואת שלבי ה"אבולוציה" שלה עד להגעתה לשלב הכביכול מוגמר שלה כיום. אני מכנה זאת "כביכול" מכיוון שכנהוג בטכנולוגיות בימינו ההתפתחות היא אינסופית ותמיד ישנו שיפור שמשדרג את הקיים. 
המשך קריאה
בשוק הדיו והטונרים למדפסות קיימות מס' שיטות להוזלת עלויות ההדפסה באמצעות רכישת ראשי דיו וטונרים תואמים/ ממוחזרים או באמצעות שימוש בערכות למילוי עצמי. במאמר זה נפרט את יתרונותיה וחסרונותיה של כל אחת מהשיטות הללו וניתן את הכלעם לבחור את השיטה הטובה ביותר להוזלת השימוש במדפסת.
המשך קריאה
בתי הדפוס קיימים בעולם מזה שנים רבות. בעבר בתי הדפוס היו מדפיסים בשחור על גבי נייר לבן כאשר כל אות היה להתקין במקום במכונת ההדפסה. מאותם ימים ועד היום עברו הרבה מים בנהר והיום כל אחד יכול לבצע הזמנת דפוס בקלות גם מהבית דרך האינטרנט ובמינימום מאמץ. תהליך ההדפסה היום הוא משוכלל מאפשר לכל אחד ואחת לבצע עבודות פשוטות או מורכבות, לפי הצורך. היום ניתן לבצע הזמנות קטנות ובמחיר אטרקטיבי וגם הזמנות גדולות. מרחב האפשרויות גדל והכל אודות לקדמה ולטכנולוגיה שהשתכללה והיום מציעה לנו שפע של הזדמנויות, צורות הדפסה וכמובן גם חומרים כמו ניירות ודיו שמאפשרים לנו להיות יצירתיים כיד הדמיון הטובה. הליך הזמנת ההדפסה אונליין בתי הדפוס של פעם חייבו כל לקוח להגיע למקום, לשבת עם הגרפיקאי שיבצע התאמות להדפסה הנדרשת, לעבור על הסקיצות ולבסוף לקבל את ההדפסה הנדרשת. היום ניתן לחסוך את כל המאמצים וכל אחד אשר רוצה להדפיס עבור צרכים אישיים או משרדיים יכול לעשות זאת מהמחשב האישי. הדפסות אישיות יכולות להיות מודעות או הזמנות כמו למשל לחתונה או ברית והדפסות
המשך קריאה
אפשר לחסוך בעליות כשרוכשים ראשי דיו למדפסת קנון חלופיים. ניתן היום למצוא במחירים שפויים ראשי דיו למדפסת Canonלכל סוגי המדפסות. אפשר להזמין מהבית או מהמשרד ראשי דיו למדפסת Epsonמבלי לקום מהכיסא.
המשך קריאה
מכיוון שכמעט לכולנו יש מחשב בבית, סביר להניח שיש לנו גם מדפסת. מידי יום אנו נדרשים להדפיס מסמכים כאלה ואחרים, בין אם מדובר על צרכי עבודה או בין אן מדובר על לימודים. בשוק ישנן שתי סוגי מדפסות כל אחת והיתרונות שלה כל אחת והחסרונות שלה.
המשך קריאה
את המאמר הבא נתחיל באמירה שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף, הן בעלות המדפסת עצמה ובעיקר בעלות התפעול השוטפת – נסו רגע לחשוב, האם באמת אתם צריכים מדפסת צבעונית?
המשך קריאה
מדפסות לייזר מזמן השתלטו על עולמנו הקט, ונראה כי בלעדיהן איכויות הדפסה ברמות גבוהות לא היו בנמצא. על מנת להשיג תוצאות הדפסה אלה יש צורך במרכיבים מסוימים במדפסת הלייזר.
המשך קריאה
כול אדם שבזמן כלשהוא התנסה ועבד על פירסום של event ומוצר כלשהו, מכיר בעובדה שלא באמת משנה כמות הימים והכסף יקדיש להפקתו אם העסק, משום שבמידה שמבצע הדפוס איננו מוציא לפועל את החזון כמו שחלמתם,
המשך קריאה
כול אדם ואדם שבזמן מסוים עבד המון על קידום של איוונט ומוצר מסוים, הבין שאין זה משנה כמות הזמן והמאמצים ישקיע בתכנון מראש במידה ונותן השירות, משום שבמידה והדפוס לא יקיים את המוצר הסופי כמצופה
המשך קריאה
1-10 מתוך 30 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה