שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

יעילות במשרד- למה כדאי לבחור במדפסת משולבת


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

בין אם אתם עובדים מהבית ומתחזקים משרד צנוע וקטן, ובין אם אתם נמנים כעוד אחד מהפקידים הזוטרים בפס הייצור במפעל משרדים ענק ואימתני, סביר להניח כי ברשותכם, או לכל היותר לצידכם, וכן, לשירותכם, עומדת מדפסת אחת לפחות.

מי מאיתנו משתמש בה יותר, ומי פחות, אך כולנו נתקלים תמיד באותה סוגיה מעיבה לפיה, חוק מרפי המהולל, תמיד, או יותר מדויק, רק כשאתה זקוק לה בדחיפות, המדפסת שובקת חיים, או נתקע בה דף A4 עיקש, שבאופן עקבי נקרע בפינה ושאריות הדף נותרות שם כמזכרת עד למשתמש הבא, ולעולם לא יימצאו, כמו שאריות הטיטניק אשר נעלמו במצולת הים. בימים כאלה אני מתמלאת קנאה בנשים שבורכו בידע טכני, ושלא כמוני, מפעילות מחדש את ה מדפסות במגע יד רכה, מבלי לשחרר זעקת משבר לעולם הרחב.

הרי תוחלת החיים של מדפסת טובה אמורה להיות קצת יותר מחצי שנה, בהנחה שהיא פעילה באופן יום יומי ומספקת לנו שירות אמין לאורך זמן, אז כדאי להשקיע במדפסת משולבת טובה אפילו אם הרכישה מותנת בעלות קצת יותר גבוהה.

מעולם לא הבנתי איך בתקופה מודרנית סלאש דיגיטלית מתקדמת ומפותחת כל כך עדיין לא המציאו עבורנו מעין מדפסת משולבת שגם תאתחל את עצמה, במקביל לכך, תתמלא בכוחות עצמה בדיו למדפסת, ותאתר עבורנו לכל הפחות את כיווצי הדף שננעצו בין שיניה. סטארט אפ או לא, אבל בעולם שבו מדפסות מחליפות שלושה מכשירים דיגיטליים בבת אחת, דהיינו: מכונת צילום , מכונת פקס, ומדפסת בצבע או בשחור לבן, או גם וגם, ועובדת במהירות של עד מאה עמודים תוך דקה, פלא שלא ביקשתי שתכין גם קפה..?


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה