שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

בית דפוס במרכז – איך מוצאים ואיך בוחרים ?


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

בתי דפוס מתמחים בהדפסות שונות אשר לא ניתן לעשות במדפסת הביתית בין אם מדובר באיכות ההדפסה, גודלה או בכמות ההדפסה. מציאת בית דפוס בתל אביב אינה משימה מורכבת אך חשוב למצוא בית דפוס מקצועי ואמין.

מתי יש צורך בשירותיו של בית דפוס?

הדפסה בכמות גדולה– אמנם כל אחד מאתנו יכול להדפיס באיכות סבירה ועם מדפסת מתקדמת בביתו כמות גדולה של הדפסות הרי שכשמדובר בעשרות או מאות של דפים הרי שהמחיר פר הדפסה הופך לגבוה מאוד. כך למשל, עסקים המדפיסים פליירים, פרוספקטים וכדומה יעשו בחוכמה אם יפנו לשירותיו של בית דפוס ולא יבזבזו את זמנם, מרצם וכספם על הדפסות ביתיות. כמו כן, עבור הדפסות חוברות עבודה, הוראות הפעלה, ספרי לימוד והדרכה, עבודות של סטודנטים בהיקף גדול וכדומה מומלץ לפנות לשירותיו של בית דפוס. גודל הדפסה– המדפסת הביתית מדפיסה על נייר בגודל של A4 עד A3 . הדפסה בגודל גדול מכך אינה אפשרית. בית דפוס יכול להדפיס למעשה בכל גודל מכרטיסי ביקור קטנים ועד לשלטי חוצות. כאשר יש צורך בהדפסה גדולה או קטנה מאוד הרי שיש לפנות אל בית דפוס. איכות הדפסה– איכות ההדפסה במדפסת ביתית היא מוגבלת אלא אם מדובר במדפסת מתקדמת מאוד המדפיסה באיכות גבוהה. רובנו לא מחזיקים במדפסות מסוג זה. כאשר יש צורך בהדפסה של תמונות למשל באיכות גבוהה, פרוספקטים וכדומה הרי שמומלץ לפנות אל בית דפוס. גזירה – אמנם כל אחד יכול לגזור דף A4 לצורות שונות אין ספק שכאשר מדובר בהדפסה על צורת נייר שהיא לא מרובעת כמו כרטיסי ביקור או פשוטה במיוחד בכמויות גדולות, המשימה הופכת למעיקה. בית דפוס יכול לגזור בשלל צורות ודרכים ולהתאים את ההדפסה לצורה.

איך מוצאים בית דפוס בתל אביב ?

בית דפוס בתל אביב ניתן למצוא דרך האינטרנט בקלות. ישנם בתי דפוס רבים באזור וחשוב למצוא את בית הדפוס המתאים. בית דפוס מקצועי יאפשר לעשות הדפסת הדגמה, יעזור בעריכת ההדפסה ובחירת נייר וסוג הדפסה. מומלץ להתרחק מבתי דפוס "פיראטיים" שלא מספקים קבלות וממאנים לחתום על חוזה התקשרות במידה ומדובר בעבודות לטווח ארוך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה