שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

המדריך המקוצר לרוכש מדפסת מתחיל.


mili

לומד להיות עורך דין תעבורה

בינתיים עובד כמוכר ציוד הקפי ו מדפסות

כותב מאמרים כדי שתהיה ירושה לנכדי ולילדיי

 
 

 

 

כבכל שנה, גם עכשיו, סוף חודש דצמבר, ולרגל סיום שנת 2010, מתמלאים העיתונים בפרסומות והצעות אטרקטיביות לרכישת מוצרי חשמל בהנחות ענק, במטרה להיפטר מהמלאי, לקראת השנה החדשה. כיוון שכך, החלטנו, בן זוגי ואנוכי, לצאת אל המרחב הגדול ולאבזר את הבית בציוד חדשני.

ההיצע היה מפתה ועשיר, במיוחד לגבי מוצרי חשמל כמו טלוויזיות LCD ותנורי חימום, ואכן רכשנו מכל הבא ליד, עד שכבר כמעט שכחנו את הסיבה לשמה הגענו עד הלום, רכישת מדפסת . מכיוון שאני לא בעלת כישורים טכניים, כאלו או אחרים, ומגוון ה מדפסות כל כך עצום וזר לי, החלטתי לעסוק סקר שוק קטן, טרם בחירת המדפסת הראויה לבית.

נדהמתי לגלות שי סוגים שונים של מדפסות, כל דגם מותאם לצרכים שונים, שימוש משרדי לעומת שימוש ביתי, מדפסות קטנות או גדולות, צבעוניות ?( מדפסת צבע , לא המצאתי עיצוב חדש). אז, כיצד לדעת במה לבחור? מדפסת לייזר או אולי מדפסת הזרקת דיו ?

ככתוב במדריך המקוצר: “במידה והשימוש במדפסת הוא לצורך הדפסות מרובות, הכוללות בעיקר טקסטים בשחור לבן, כדאי לבחור במדפסת לייזר, משום שהיא מדפסת חסכונית, אך איכותית ויעילה”.
"לעומת זאת, באם יש צורך בהדפסה בצבע ובאיכות גבוהה, יש לקחת בחשבון כי עלות השימוש יקרה יותר ולבחור במדפסת הזרקת דיו”.

החכם של הבית הוסיף והציע שנדרוש מדפסת המתחברת בחיבור USB, מה שיאפשר לכם להעביר נתונים בקלות לצורך ההדפסה, במינימום זמן ומקום. כדי לחסוך עוד טיפה רכשנו מדפסת בה ראש ההדפסה אינו מותקן במדפסת עצמה, כי אם בראש הדיו, מה שמצריך תחזוקה יקרה. בסופו של דבר קנינו מדפסת משולבת מתקדמת (ייקח לי פרק זמן של 3 שנים לקרוא את ההוראות), למרות שהיא פחות מתאימה לצורכי הבית, אבל הייתה בהנחה משמעותית מאוד : )
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה