שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 
ניתן לחלק את העולם בו אנו חיים לדברים שאפשר בלעדיהם ודברים שלא ניתן בלעדיהם. המדפסת נמצאת בקטגוריית הדברים שאי אפשר בלעדיהם. הצורך בשימוש במדפסת נהיה הכרחי בכל רובד בחיים.
המשך קריאה
יש תמונה מיוחדת שתרצו להדפיס על קנבס ולתלות בסלון? מעוניינים להפוך קיר בדירה או במשרד למוקד עניין? באמצעות הציוד של היום ניתן בקלות להפוך הדפסים, איורים ותמונות לקנווס ואף לתמונת קיר ענקית.
המשך קריאה
למטרות פרסום חשוב מאוד להכין כרטיסי ביקור ייחודיים כאמצעי שיווק ומשיכת לקוחות חדשים. אם לקחתם זאת צעד קדימה והתחלתם קמפיין פרסום - תצטרכו להשיג שלטי חוצות ענקיים ומרשימים שאפשר להדביק. בשביל להנות ממוצרים אלה ונוספים תצטרכו להיעזר במדפסות איכותיות.
המשך קריאה
בתי דפוס מתמחים בהדפסות שונות אשר לא ניתן לעשות במדפסת הביתית בין אם מדובר באיכות ההדפסה, גודלה או בכמות ההדפסה.
המשך קריאה
היא יכולה להיות עוזרת משרדית נפלאה, לעבוד מהר וביעילות, למלא אחר כל פקודותיך, אך יחד עם זאת, יכולה גם לגרום לך לכעס בלתי נשלט כשהיא לפעמים שובתת- קבלו במחיאות כפיים סוערות את האחת והיחידה לדורותיה- המדפסת.
המשך קריאה
נדמה כי ראוי יהיה לבחון אפשרות של חלוקת מדפסת לכל תלמיד, זאת בהתחשב בעובדה כי רבות מן עבודות הבית, כמו גם עבודות הגמר של סטודנטים במוסדות לחינוך גבוה, מותנות בהגשה בדפוס.   
המשך קריאה
במאמר זה נסביר מדוע הקלישאה הזו לקויה מיסודה, ואיך, במרוצת השנים, הפכו משרדים קטנים למעריציה הגדולים של המדפסת המשולבת, ולמה מסתבר כי זו הרכישה המשתלמת ביותר, דווקא לבעלי משרדים קטנים עד בינוניים.   
המשך קריאה
עובד במשרד? כל משרד עושה כיום שימוש במדפסות, אבל לא בכל המשרדים יש מדפסות לייזר,על אחת כמה וכמה מדפסות לייזר צבעוניות.
המשך קריאה
  פיתוחים והמצאות הביאו לא מעט חדשנויות ועזרו לנו בחיי היום יום עוד משחר ראשית ההיסטוריה. את מכונת הכתיבה הראשונה, לדוגמה, נחשבת לאחת מן ההמצאות המשפיעות ביותר על חיינו, עד עצם כתיבת שורות אלו, אף שהומצאה לפני למעלה ממאה שנים, בשנת 1874.
המשך קריאה
יש אנשים שתמיד רוצים את הטוב ביותר, גם כשמדובר במדפסות, לכן הם ירכשו מדפסת לייזר צבעונית אף על פי שהיא אינה המדפסת שבאמת מתאימה לצרכים שלהם.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 30 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה