שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

הקניה המשתלמת- מדפסת לייזר.


גפילטע פיש

מומחית קידום אתרים אורגני. אוהבת לאכול, אבל צריכה דיאטה תמיד. 

מחפשת  כיסוי לאייפון כפייתית ולומדת ייעוץ תקשורת מחשבים להנאתי. 

 
 

 

רכישה של מדפסת ביתית כבר מזמן לא נחשבת לעניין של מותרות. רבים משהמשתמשים הביתיים מוצאים לנכון לזנוח את מדפסת הזרקת הדיו, אשר צברה אבק זה מכבר, לטובת מחלפותיה של מדפסת לייזר צעירה ולא ראוותנית.

ההמלצה הבלתי מעורערת בכל הנוגע לרכישת מדפסת לייזר נובעת מכמה סיבות, כדלקמן:

ראשית, טכנולוגיית הלייזר אמינה הרבה יותר מאשר זו של מדפסת הנתמכת בטכנולוגיית הזרקת הדיו, כמו כן, העלות ביחס לתועלת משתלמת מאוד, התחזוקה יחסית זולה ומתאימה למרבים בהדפסה, ובבחינת הביצוע- איכות ההדפסה אינה נופלת, ולמרות העלות המזערית של תחזוקתה. אף כי בעבר מדפסת לייזר נחשבה ליקרה והתאימה רק לצורכי המשרד, הודות לקדמה הטכנולוגית, ניתן למצוא היום מדפסות לייזר בעלות של כ400 ש"ח, אם ברצונכם לרכוש מדפסת לייזר קטנה וחסכונית, ואם באמתחתכם למעלה מאלף ש"ח תוכלו להתהדר במדפסת לייזר צבעונית, ולא בשחור לבן, אף שיש לקחת בחשבון שהן גדולות וכבדות יותר, ולכן צריך לספק עבורן מרחב גדול יותר במשרד הביתי. זאת ועוד, טרם רכישת המדפסת המיוחלת, יש לבחון האם יש צורך במהירות הדפסה רגילה או לא, במקרה וקיים צורך של הדפסה של עשרות עמודים בדקה באופן יום יומי כדאי להוסיף את הקריטריון לרשימה. קריטריון חשוב נוסף בעת רכישת מדפסת הוא נפח הזיכרון שלה, מומלץ לרכוש מדפסת עם זיכרון יותר גדול, או שיאפשר הרחבה בעתיד.

פרט שולי וקטן שיכול לחסוך לכם הרבה כאבי ראש הוא מגש נייר גדול ורחב. כמובן שאם אין צורך בהדפסות רבות ניתן לחסוך בתוספת המגש הרחב, מאידך, מגש רחב יקל על הנגישות אל הדפים. בנוסף, הפרט המשמעותי ביותר עבור הבחירה המשתלמת הוא בחירת הטונר למדפסת, שכן, ההוצאות עבור טיונר עשוי להרקיע שחקים רצוי לחשב את העלות המשוערת לכל דף מודפס.

לסיכומו של דבר, אלא אם כן אינכם מרבים בשימוש לטובת הדפסה צבעונית מרובה, אין סיבה שתסתפקו במדפסת הזרקת דיו הישנה שלכם.


 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה