שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

טונרים – זהירות לייזר!


אסף יהלומי
 
 

מדפסות לייזר מזמן השתלטו על עולמנו הקט, ונראה כי בלעדיהן איכויות הדפסה ברמות גבוהות לא היו בנמצא. על מנת להשיג תוצאות הדפסה אלה יש צורך במרכיבים מסוימים במדפסת הלייזר.

טונר הינו מרכיב עיקרי במדפסת. טונר הינו חומר אבקתי המאופסן במיכל במדפסת, כאשר הטונר נתקל בעצמים או נקודות טעונות חשמלית הוא נצמד אליהן. הנקודות מרכיבות את ההדפסה והטונר מעניק את הצבע ואיכות ההדפסה.
 

טונרים – התפקדו!
 

ניתן לאמוד את איכות המדפסת ואת ההוצאה הכספית בעזרת דיו למדפסת איכותית. בממוצע טונר מספיק לכ1000 הדפסות. ישנם 4 סוגי טונרים המסמלים צבעים שונים. היתרונות די ברורים בשימוש בטונרים במדפסות הלייזר. הם משמשים ליותר הדפסות מאשר ראש דיו, חדות ואיכות גבוהה בכל הדפסה והדפסה. ניתן לשלב צבעים נוספים ולהעניק רובד צבעוני מרתק לעיניים המביטות בהדפסה.
 

השקעה כספית משתלמת – טונר לכל כיס
 

כאשר משקיעים בקניית טונר איכותי, או מדפסת לייזר איכותית המכילה בתוכה טונר שכזה, ניתן אף להגיע עד לכ 3000 הדפסות. ההבדל הוא מהותי ראשית מבחינת זמן – אין צורך לתחזק מדפסת ולבזבז זמן בקניית טונרים כל תקופת זמן קצרה. שנית האיכות היא לאין שיעור גבוהה יותר מאשר ראש דיו במדפסת עם הזרקת דיו. מבחינת מחיר ראש דיו אכן יותר זול מטונר, אך ראש דיו מספיק לעד כ500 הדפסות. ויש צורך בתחלופה גבוהה והוצאות כספיות, בזבוז זמן וכיו"ב. בנוסף טונר יכול להתאים לכל כיס היות וישנם טונרים חלופיים המוזילים על עלויות רכישת הטונר המקורי.
 

הכל מתחיל בתקציב טונרים
 

כאשר אנו מעוניינים לרכוש מדפסת ראשית עלינו לחשוב מה מטרתה. האם היא מיועדת להדפסות איכותיות או פשוט להדפסות משרדיות ללא שימוש נרחב באיכות ההדפסה ואיכותה. כאשר אנו מחפשים מדפסת אשר תפיק לנו מקסימום הדפסות, במהירות וללא בעיות יש צורך להתחשב בתחזוקה שוטפת.

השימוש במדפסות לייזר במחשבה קדימה משתלמת היות והחלפת הטונרים נעשית בצורה פחותה מאשר החלפת ראשי דיו, ואין צורך לתחזקה ולהחליף ראשי דיו או לדאוג לגבי איכות ההדפסה. בנוסף ישנן מדפסות משולבות המעניקות מענה לפקסים, מכונות צילום והדפסה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה