שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסות או לא להיות


טלי גל
 
 

ניתן לחלק את העולם בו אנו חיים לדברים שאפשר בלעדיהם ודברים שלא ניתן בלעדיהם.

המדפסת נמצאת בקטגוריית הדברים שאי אפשר בלעדיהם. הצורך בשימוש במדפסת נהיה הכרחי בכל רובד בחיים.

הן בצורה פרטית לשם הדפסת עבודות, מתכונים,מסמכים להגיש לרשויות השונות דרך האינטרנט ועוד. השימוש במדפסות בצורה מסחרית באה לידי ביטוי בצורות דפוס רבות ומגוונות, איכויות שונות הניתנות ליישום תוך כמה שניות, דרך פקודות מהמחשב.

עולם כל כך נגיש ונוח מעולם לא היה לתרבות אנושית. האפשרות להעלות על "כתב" את מה שאנו כותבים במחשב בפעולה שאינה דורשת מחשבה עמוקה. קליק אחד והדף מודפס במהירות דרך המדפסת הביתית.

ניתן גם לשדרג את חווית המדפסת ולרכוש מדפסת משולבת המכילה שימושים שונים והכרחיים במכשיר אחד.

 

 

הדפס ומשול –

 

מדפסות חוללו מהפיכה בעולם הדפוס. ממכונות עצומות ואדירות מימדים, צומצמה חווית ההדפס למכונה קטנה, יעילה, מהירה, זמינה לכל כיס והכי חשוב זמינה בחנויות רבות.

במשרדים רבים ניתן למצוא מדפסת כמעט בכל עמדה בה יש מזכירה. במקומות עבודה רבים העושים שימשו במדפסות, לרוב נרכשות כמה מדפסות חזקות מבחינת ביצועים, המסוגלות להגיע למהירויות הדפסה, הזנת דפים מהירה ועבודה שקטה. מדפסות אלה מהוות תקדים לכל בית עסק, משרד, ולמי מאלה הצריכים מדפסת חזקה המשלבת מספר תפקידים בבת אחת.

מדפסות משולבות הן מהשילובים הטובים ביותר שנוצרו עבור המאה ה21. עידן המכוון למינימליזם ולרב תכליתיות. המינימליזם מתבטא בכך שמדובר במדפסת אחת. רב תכליתיות מתבטאת בכך שישנם שימושים כגון סריקה, צילום מסמכים, פקס והדפסה במכונה אחת.

 

 

מה בתפריט –

 

עולם המדפסות כנראה ימשיך להתקדם ולהשתכלל ככל שהשנים יחלפו להן, ואנו נמשיך ליהנות מאותם שיפורים טכנולוגיים. ככל שיהיו מדפסות חזקות יותר מבחינת ביצועים, הספק ושימוש נכון בדיו – כך נזכה פחות ופחות לראות טכנאי מדפסות.

תיקון מדפסות אינו תחום בו כל אחד יכול פשוט לפתוח את המדפסת ולהבין היכן הבעיה. לעיתים רבות הבעיה היא ברכיבים קטנים, או בשבבים, או כל מונח אחר בו אנו לא ממש מתמצאים. לכן על מנת להאריך את חיי המדפסת יש לפנות אל טכנאי מדפסות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה