שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסות בעידן המחר


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

בין אם אתה סטודנט, ובין אם יש לך עסק ומשרד גדול, או אפילו ביתי, הרי שכולנו נוהגים היום להשתמש בציוד המשרדי על כל גווניו, ולעתים נדמה כי שכחנו עד כמה התייעלנו בזכות קיומם והמצאתם של ציוד מעין זה.


אכן, כברת דרך ארוכה ורבה עברנו מאז המצאת מכונת הכתיבה הראשונה בשנת 1867 (!!!!), והוכתרה מאז כאחת מן ההמצאות הגדולות ששינו את חיינו, עד להמצאתה של מדפסת משרדית בשנת 1969 וכן, שככלוליה והתוספות הבלתי נלאות אשר שידרגו אותה וכן, את חיי המשרד שלנו, והנה, לאחרונה אפילו התבשרנו על קיומן של מדפסות בתלת מימד, שכל ייעודן העתידני משהו הוא להדפיס, תחזיקו חזק, חלקי גוף, לצורך השתלת איברים והצלת חיי אדם. אף שאנו, ציבור הצרכנים הישראלים, נשארים סקפטיים עד אשר יוכיחו לנו את אמיתות הדברים, הרי שבעולם כל כך מתקדם, נדמה כי המצאה של מדפסות לשן מטרה קדושה כזו, אכן יכולה להתקיים, וגם לא בעוד הרבה מאוד זמן.

אם נבקש לחקור את ההיסטוריה של התפתחותן המהירה של המדפסות, כאמור, מאז המצאת מכשיר הכתיבה, מכירת מדפסות לשימוש ביתי של כל צרכן, והימצאותן של מדפסות משולבות הכוללות את כל צרכי המשרד במקום אחד, הרי שנבין כי הגייתן של מדפסות בתלת מימד הן רק עניין של זמן, והגיע הזמן שנתעל את ההתפתחות הטכנולוגית של עידן המחר, לכדי שימוש והמצאת תחליפים לרפואה ולכל תחום שאנו זקוקים להירתם לעזרתו, לא כל שכן, משימה הרואית כל כך כשם תרומת והשתלת איברים לצורך הצלת חיי מטופלים רבים, הנאבקים בביורוקרטיה ארוכה, וממתינים להשתלות, ולצערנו, במקרים רבים אף לא מצליחים להחזיק מעמד.

מהתרשמות וקריאת החומר העוסק בהתפתחותן של מדפסות בעידן המחר, נראה כי באמצעות מדפסות בתלת מימד, הדור השלישי, אם תרצו לכנות אותן, נוכל לשלב קדמה, טכנולוגיה, והארכת חיי אדם באמצעות כלי חדשני זה. ולנו נשאר רק לחכות בסבלנות עד להמצאה הבאה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה