שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת צבעונית


גיל סרברני
 
 

את המאמר הבא נתחיל באמירה שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף, הן בעלות המדפסת עצמה ובעיקר בעלות התפעול השוטפת – נסו רגע לחשוב, האם באמת אתם צריכים מדפסת צבעונית? כלומר, ידוע כי עלויות מדפסת צבעונית ובעיקר עלויות התפעול השוטף במדפסת שכזו הן גבוהות יותר. על כן לפני שרצים לקנות, באופן אוטומטי, מדפסת צבעונית, כדאי בהחלט לעצור רגע ולחשוב האם באמת אתם תדפיסו מסמכים צבעוניים או שכמו מרבית האנשים גם אצלכם 99% מהמסמכים הם מסמכים טקסטואליים אשר מודפסים בשחור – לבן?

אם הגעתם למסקנה כי יש לכם צורך אמיתי במדפסת צבעונית, נסו לאפיין את סוג ההדפסות שאותן אתם נוהגים לבצע בעיקר. האם אתם זקוקים להדפסת תמונות צבעוניות איכותיות או מחפשים מדפסת שתוכל להעניק לכם איכות הדפסה גבוהה בהדפסת טקסט צבעוני?

דגמי מדפסת צבעונית מומלצים

כלל האצבע אומר כי עבור הדפסת תמונות כדאי להעדיף מדפסות הזרקת דיו ועבור הדפסת טקסט דווקא מדפסות לייזר יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. בין הדגמים של מדפסות צבעוניות המבוססות על הזרקת דיו אנו ממליצים על מדפסת , Canon Pixma IP7250מדפסת הזרקת דיו אלחוטית Officejet Pro 8100ומדפסת הזרקת דיו Brother MFC5895CW. אם אתם מעדיפים דווקא מדפסת לייזר צבעונית נוכל להמליץ על דגמים כמו מדפסת לייזר צבעונית Xerox Phaser 6000או מדפסת לייזר HP CP1025או בטווח המחירים הגבוה יותר מדפסות כמו מדפסת לייזר Xerox Phaser 6500זירוקס או מדפסת לייזר HP LaserJet Professional CP5225 HP.

 

כמה טיפים לבחירת מדפסת צבעונית

1.      בדוק מהי מערכת ההפעלה במחשב(או במחשבים) הקיימים ברשותך ומהן המדפסות אשר תומכות במערכת הפעלה זו באופן הטוב ביותר.

2.      נסה לאפיין באופן הכי מדוייק שתוכל מהן הדרישות שלך מהמדפסת. האם יש לך צורך בקצב הדפסה מהיר? האם יש לך גם צורך בהדפסה צבעונית? האם יש לך צורך בפונקציות נוספות כמו סורק או פקס? האם אתה רוצה שהמדפסת תהיה עם קורא כרטיסי זיכרון?

3.      הגדר תקציב מדוייק למדפסת צבעונית שאתה מעוניין לקנות. מומלץ לקבוע תקציב נמוך ב 10% – 15% מתקציב המקסימום על מנת לאפשר מרחב תמרון מסויים.

4.      לא כל הנוצץ זהב – אל תתפתה לרכוש בהכרח את המדפסת הזולה ביותר. יתכן כי יהיה עדיף לך להשקיע סכום מעט גבוה יותר במדפסת צבעונית עצמה ולרכוש מדפסת חסכונית בדיו אשר תהיה משתלמת עבורך, הרבה יותר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה