שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת בצבע או מדפסת שחור לבן


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

רבים מאיתנו מתחבטים בשאלה מה עדיף לרכוש: מדפסת לייזר צבעונית, או האם עדיף להסתפק במדפסת לייזר בשחור לבן? לכל אלה שעדיין מתלבטים וטרם החליטו על הבחירה הנכונה, מוקדש מאמר זה. המדריך למתלבט בבחירת מדפסת על רגל אחת.

כמו בכל רכישה, רצוי להחליט למי מיועדת המדפסת, ומה יהיו שימושיה העיקריים, האם היא משמשת כציוד עיקרי בבית או במשרד, או שמא היא מעלה אבק, ומשמשת כאביזר נוי, יותר מאשר פעילה מרבית חודשי השנה (ואזי שאולי רצוי לבחון האם בכלל כדאי לרכוש מדפסת). אם השימושים העיקריים הם בגרפיקה ויש צורך בהדפסת תמונות, גרפים והדפסה מתקדמת, מומלץ להשקיע טיפה מעבר, ולרכוש מדפסת משולבת בצבע, מדפסת כזו כוללת למעשה את כל צורכי המשרד במקום אחד, ומשלבת מכונת צילום, סורק מסמכים, מכונת פקס וכמובן, מדפסת, והיא מהירה מבחינת קצב ההדפסה וחסכונית במיוחד, היות וניתן להדפיס על גבי שני צידי הנייר.

כמו כן, קיימת מדפסת משולבת גם בשחור לבן, אשר מבחינה כלכלית עלותה נמוכה יותר, כאמור, לעומת מדפסת צבע באופן כללי, ובנוסף לעלות התחזוקה שלהן, מסתבר שהן קלות להפעלה וידידותיות למשתמש, ביחס למדפסות צבע משולבות.  מאידך, יש לזכור כי מחיריהן של המדפסות בארץ ובעולם, ובכלל זה מדפסות משולבות בצבע, הוזלו באופן משמעותי והפכו למוצר הניתן להשגה ולרכישה לכל דכפין, ולכן כדאי לחשב עלות מול תועלת לאורך זמן, ולזכור שמכוון שהשוק כל כך תחרותי בכל מוצרי האלקטרוניקה, בעידן של היום, ייתכן כי מוצר שנחשב יקר ויוקרתי אתמול, כבר ירד מערכו ומעלותו תוך מספר שבועות, מה שמשחק תפקיד מכריע לטובת הצרכן.

לסיכום, בטרם רכישת מדפסת ביתית או למשרד, חשוב שתעשו סקר שוק בעניין עלות הציוד, וכן, תתאימו אותו לצורכי השימוש שלכם, הקפידו לבחון את מהירות ההדפסה, איכות ההדפסה, אפשרויות הרחבת זכרון במכשיר, התאמת המגשים, עלות הטיונר ותדירות החלפתו, וכן, נוחות ההפעלה והשימוש.

רכישה נעימה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה