שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת לייזר צבעונית - אתם רוצים או צריכים?


roey

רועי

כותב מאמרים בחברת בניית אתרים ומומחה מדפסות.

 
 

יש אנשים שתמיד רוצים את הטוב ביותר, גם כשמדובר במדפסות, לכן הם ירכשו  מדפסת לייזר צבעונית אף על פי שהיא אינה המדפסת שבאמת מתאימה לצרכים שלהם. אם אתם לא יודעים איזו מדפסת מתאימה לכם כדאי שתקרא את המשך המאמר.

לפני שקונים מדפסת לייזר צבעונית חדשה צריך לחשוב על שלושה דברים מרכזיים. הדבר הראשון הוא להעריך את הציוד הנוכחי. דבר שני שצריך לחשוב עליו הוא כמות ההדפסה. דבר שלישי הוא לחשוב על עלות הטונר.
 
העריכו את הציוד הנוכחי שלכם - אם המדפסת הנוכחית שלכם היא מדפסת שחור לבן ואין לכם צורך אמיתי בהדפסות צבעוניות השאירו את המדפסת שלכם. אם המדפסת חורקת ולא עושה את העבודה כמו שצריך הרי שעליכם להחליף אותה. כיום, מחירי המדפסות לא בשמיים ואם אתם מתכוונים לקנות אחת עדיף ללכת על מדפסת לייזר צבעונית.
 
העריכו את כמות ההדפסה שלכם - כמות ההדפסה שלכם צריכה להיות השיקול הראשי כאשר אתם חושבים על רכישת מדפסת לייזר צבעונית. אם אתם לא מדפיסים כמות גדולה של מסמכים צבעוניים, אלא רק מדי פעם כדאי שתסבירו זאת לנציג המכירות על מנת שיעזור לכם לרכוש את המדפסת המתאימה לכם ביותר.
 
חשבו על עלות הטונר - אמנם מדפסת היא לא דבר שמתכלה, אך הטונר מתכלה. חשוב לזכור זאת. הטונר של מדפסת לייזר יקר יותר מטונר של מדפסת שחור לבן. אם אתם מדפיסים כמות גדולה אתם עשויים להחליף טונר לעתים קרובות.
 
חשוב לזכור מהם הצרכים שלכם. אם אתם לא מדפיסים מסמכים צבעוניים חבל שתבזבזו כסף מדפסות לייזר צבעוניות. אם החלטתם לקנות בכל זאת מדפסת לייזר צבעונית זכרו שעליכם לקנות טונר כל תקופה מסוימת, כאשר תקופה זו תלויה בכמות ההדפסה שלכם. חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע או נציג מכירות - הסבירו להם את הצרכים שלכם והם יתנו לכם את הפתרון הטוב ביותר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה