שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת לכל תלמיד


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

מוסדות חינוך רבים כבר השרישו בכיתות הלימוד את השימוש במחשבים, ואף החליפו את מערך השיעור בישיבה מול מחשב, קריאה וכתיבה באמצעותו, ואף הכנת עבודות הבית וביצוע מבחנים.

לטובת הנחלת דרך חדשה מעין זו הוקצו פרויקטים גדולים, במסגרתם נרכשו וחולקו עשרות אלפי מחשבים לכל תלמיד ברחבי הארץ. ההנחה הרווחת היא כי בכל בית שלישי בישראל יש לפחות מחשב ביתי בודד, המשמש תלמיד אחד או יותר.

בעקבות הליך זה, נדמה כי ראוי יהיה לבחון אפשרות של חלוקת מדפסת לכל תלמיד, זאת בהתחשב בעובדה כי רבות מן עבודות הבית, כמו גם עבודות הגמר של סטודנטים במוסדות לחינוך גבוה, מותנות בהגשה בדפוס.

אמנם מדפסות ביתיות כבר מזמן אינן נחשבות עוד לעניין של מותרות ועלותן ביחס לפיתוחים טכנולוגיים שעתה נמצאים בכל בית, אינה גבוהה, אלא שעדיין ניכר כי בהשוואה לכמות הטלפונים הסלולריים, לדוגמה, שיש לכל בית, כמות המדפסות לשימוש ביתי נמוכה בהרבה.

כאמור, עלותה של מדפסת פשוטה נמוכה יחסית, וניתן להשיג מדפסות בעלות הנעה בין 500 שקלים ועד 700 ש"ח. בעת הרכישה כדאי להבהיר למוכר מהן התכונות החשובות לכם, ולהסביר כי מדובר במדפסת לשימוש ביתי, של תלמיד או סטודנט, כך שאין צורך במיטב השכלולים והאפקטים שמדפסת יכולה להציע, מדפסת לייזר בשחור לבן עשויה להספיק, וממילא המבחר גדול ומבלבל גם כך.

מומלץ להתייעץ עם נותן השירות בנושא עלות התחזוקה של המדפסת, כמו גם האחריות הניתנת במעמד הרכישה. יש לזכור כי מדובר במוצר חשמלי, וככזה, תקלות קטנות כגדולות עשויות לפגוע בו, ובהמשך ישיר לכך, בעבודתכם. לעתים מדפסת מתקלקלת והתיקון שלה יקר, אם כי פשוט, וכבר עדיף להשוות מחירים בטרם התיקון או אפילו להצטייד במדפסת חדשה, בתקווה שזו תאריך חיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה