שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> מדפסות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדפסות
 

מדפסת מומלצת בעבודות הבית, המשרד והעסק


איציק
 
 
 
 
מדפסות הן דבר חשוב לא רק בבתי העסק. מדפסות משומשות גם בעבודה ביתית או בהדפסת דפים מידי פעם לסיבות רבות, מדפסות חשובות בעבודה משרדית כשיש צורך בהדפסת חוזים, הזמנות כלשהן, מצגות, כרטיסי טיסה, תמונות, רשימות, תזכורות והאופציות עוד רבות. 
 
מדפסת מומלצת בעבודות הבית, המשרד והעסק יכולות לבלבל מהסיבה שהטכנולוגיה בשנים האחרונות התפתחה וסוגי המדפסות גדלו וכך גם הפונקציות המובנות בהן. אילו מדפסות יש בשוק ולמי כל אחת מהן הכי מתאימה לעבודה נוחה, מהירה, איכותית ובעלת אופציות הרצויות בעבודה. 
 
סוגי המדפסות  
 
מדפסת דיו רגילה -  מדפסת זו הנה המדפסת הרגילה, הישנה והידועה שרוב האנשים מכירים. גודלה הוא קטן, משקלה קל ומכילה חיבור למחשב. בעזרת ראשי דיו בצבעי שחור לבן וראשי דיו בגוונים צבעוניים שונים, יכולה להדפיס כל דבר שנבקש. ראשי הדיו הנם כלים קטנים המספקים מעט צבע והחלפתם נדרשת בתדירות גבוהה. 
 
האופציות הכלולות במדפסת זו הן מועטות ונועדה למטרה אחת בלבד - להדפיס. ההגבלה של מספר פעמי ההדפסה אינה מוגבלת במספר אך המקום לדפים המודפסים הנו קטן ומיועד לעבודה רגילה ולא אינטנסיבית.      
 
מדפסת לייזר בשחור לבן וצבעונית - מדפסת לייזר הנה כמו שנקראת, פועלת בעזרת לייזר להדפסת דפים ופועלת בדומה לפעולותיה של מכונת הצילום. גודל מדפסת זו היא גדולה במעט מגודלה של המדפסת הרגילה, משקלה כבד ומכילה אפשרות לכמות רבה יותר בהדפסת הדפים. 
 
הן ברובן מגיעות עם אפשרות הדפסה בצבעי שחור לבן בלבד אך יכולות גם להכיל הדפסות צבעוניות. בעזרת טונר הנרכש בנוסף למדפסת ומכיל אבקה, נותן את האפשרות להדפיס דפים רבים עם צבע רב ועצם המיכל הגדול נותן אריכות חיים ועמידה טובה בהדפסה עם צבעים וההחלפה של הצבעים השונים נעשית בתדירות נמוכה. יש סוגים שונים של מדפסות לייזר ויש כאלה המציעות גם את שילוב הסריקה, הצילום והפקס המובנים במדפסת.  
 
מדפסת משולבת -  מדפסת זו הנה בולטת מאוד בשל פעולותיה הרבות במכונה אחת. גודלה הוא גדול, משקלה כבד, איכותה בשוק היא גבוהה ועוזרת בנושאים אחרים ולא רק בהדפסה. בעזרת מדפסות משולבות אפשר להדפיס כמות רבה של מסמכים, לשגר ולקבל פקסים, לסרוק מסמכים ולצלם אותם. 
 
יש כאלה החוששים מהפעולות הרבות במכונה אחת אבל בגלל היותה מכונה כבדה, מנוע חזק, פונקציות ופעולות רבות, היא בנויה בצורה איכותית, מהירה ומלאת אפשרויות. מספר הדפים המתאפשרים להדפסה הנה כמות גדולה, בשל גודלה הגדול היא מכילה מקום רב והאפשרויות לסוגי ההדפסה הנם רבים. 
 
באפשרות ההדפסה יש את האפשרות להדפסה בצבעי שחור לבן ובגווני צבעים רבים. מכונה זו יכולה להוריד בעלויות של הצורך בכלים אחרים ובעזרת כמות דפים היכולה להגיע לאלפים.
 
מדפסת מומלצת לבתי עסק, משרד ובעבודה ביתית
 
מדפסת מומלצת לעבודות השונות בתחומים שונים הם:    
 
בתי עסק - בבתי עסק, שהשימוש והצורך במסמכים הוא רב אך לא בכמות גדולה, החיסכון הוא חשוב מאוד להצלחת העסק והשקעתו ואריכות החיים הרבה של המכונה, תתאים ביותר מדפסות הלייזר. לבעלי העסק יש את הבחירה לבחור את סוג המדפסת מבחינת מדפסת עם צבעי שחור לבן או מדפסת עם מגוון צבעים, מדפסת לייזר הכוללת סריקה, צילום ופקס או רק צורך במדפסת לייזר רגילה המכילה כמות הדפסת מסמכים רבה.      
 
עבודה במשרד - הרוב הגדול של מקומות משרד משתמש ברובו המלא במסמכים רבים. הדבר יכול להיות חוזים, מסמכים רבים, הצגת מצגות, מיילים, שליחת פקסים, מודעות ועוד סיבות רבות אחרות. בשל הצורך המשמעותי בניירת רבה, בשל העבודה הלחוצה והחשיבות של איכות המסמך, תתאים ביותר המדפסות המשולבות. עבודתן של מדפסות אלה מוכיחות מהירות, איכות ובעזרת פונקציות רבות אחרות יכולות לתפעל את עבודת המשרד בצורה מהירה ויעילה.     
עבודה ביתית - בעבודה ביתית או אפילו בשימוש בתדירות גבוהה וצורך במדפסת, תתאים המדפסת דיו הרגילה. השימוש בה נעשה מידי פעם, לא מצריך אופציות רבות, אפשרות הדפסה בשחור לבן ובצבעים רבים ומחובר למחשב בו בדרך כלל העבודה הביתית נעשית. 
 
מדפסות התפתחו והשתכללו בשנים האחרונות בגלל דרישת העבודה הרבה ובגלל התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות למכונות קטנות עם פונקציות רבות. לכל תחום בעבודה יש מדפסת מומלצת אחת המתאימה לתחום, הבחירות הן רבות והשימוש בהם הוא איכותי, מהיר ויעיל. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה